Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A basszusgitárom hogyan...

A basszusgitárom hogyan tudnám összekötni a számítógépemmel?

Figyelt kérdés

Kb fél éve foglalkozom intenzívebben basszusgitározással,elég kezdő vagyok még a témában, megpróbálom a legegyszerűbben leírni, hogy mit szeretnék.

Adott egy Squier JB basszusgitár és egy basszuskombó.

Hogyan tudnám összekötni a kombót a számítógéppel, hogy fel tudjak venni hanganyagot illetve, hogy gyakorlásnál fejhallgatóval tudjak játszani? (miközben megy egy zene a sz.gépen és mondjuk én alájátszom,tehát ne legyen késés sem aközött, ahogy játszom és amit a fejhallgatón visszahallok)

Annyit tudok, hogy mindenképpen kelleni fog egy külső hangkártya...

Nagyon megköszönném ha valaki leírná, hogy hogyan valósítható ez meg a legegyszerűbben és a legolcsóbban(persze úgy,hogy egy laikus is értse :D ), nem akarok profi felvételeket készíteni, legfőképp gyakorlásra kell.

Előre is köszönöm!


2018. júl. 23. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Csodálkozom, hogy nem érkezett válasz. Gondolom azóta sikerült rájönni. Én egy sima jack-jack kábelt használok, a gityóban 3.5<-6.3 átalakítóval. Felraktam egy ASIO4ALL drivert és egy guitar rig 5-öt. Felvenni meg ami jól esik.
2019. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!