Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gáz hogy háborús, Szovjet,...

Gáz hogy háborús, Szovjet, náci zenéket hallgatok?

Figyelt kérdés
Illetve felnézek azokra az emberekre akik, a világot szerették volna megváltoztatni: Adolf,Sztálin.. ?

2018. júl. 27. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

tömeggyilkosok voltak. Miért lenne példakép egy tömeggyilkos?


Lehet téged vagy a családodat is megölettek volna, ha akkor élsz.

2018. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már ki is x-eltem.. Akkor ezek szerint nem egészséges.. Kösz a választ...
2018. júl. 27. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek az emberek nem véletlenül voltak ilyen gonoszak. Az élet tette gonosszá őket, és sokszor rengeteg sérelem érte őket. Meg amúgy azok sem különbek, akik az ilyen gonosz embereket szolgálják, és a parancsait teljesítik! Be ne vedd, hogy egy világháború kirobbantásához csak egy gonosz ember kell!
2018. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy gáz. :D Én is meghallgatom a WSS - Geyer Florian dalát. és én szeretek minden ilyen hitlerhez hasonló emberekről tudni, mert érdekesnek találom. Bár engem a suliba is csak a történelem óra érdekelt, más semmi. igaz nem nézek fel rájuk hanem amolyan voltak de meghaltak, hisz tetteik nem valami dicséretes, de néha-néha jól jött.
2018. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mesikeh05 ***** válasza:
Most a kerdes miatt az Elloptak az ororszok a tankot megy a fejemben xd
2018. júl. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem gáz. Szerintem gyönyörűek.

Én is hallgatom őket ideológiától független.

2022. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!