Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Linkin Park 2014-es albumát...

A Linkin Park 2014-es albumát miért hagyja mindenki figyelmen kívül? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
A Linkin Parkkal kapcsolatban mindig megy a nyafogás, hogy miért váltottak stílust a Meteora után. Sokan azt állítják, hogy a Meteora óta nincs egy jó albumuk se, elb*****ak stb. Erre 2014-ben kijöttek egy f***a albummal (The Hunting Party), ami totál a Meteora meg a Hybrid Theory hangzásvilágát hozta vissza egy az egyben. Mégis az emberek nagy része magasról sz**ik erre az albumra, jobban, mint a banda bármelyik másik, Meteora után kiadott lemezére. (Ismerek nem egy olyan embert is, aki még csak nem is hallott erről az albumról, de fikázza Linkinéket, hogy elcsesződtek 2003 után!!!) Miért van ez? Pedig ez a Hunting Party minden figyelmet megérdemel, és szntem teljesen kielégíthet egy a régi Linkin Parkot visszasíró embert.

2018. júl. 27. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A The Hunting Party nem egy rossz album, de mégsem az a stílus, amit a banda megteremtett anno, és ami világhírnevet hozott nekik. Hiába írod, hogy egy az egyben, ugyanaz a hangzásvilág, mert inkább csak az újabb, pop-os stílusuk, kicsit rockosabbá tételéről van szó.


Én, speciel sokat hallgattam azt az albumot. Egyértelműen, jobb volt, mint az azt, közvetlen megelőzőek, bár nekem nem hozta vissza azt a rég elfeledett érzést. Amúgy, jó irány lett volna a THP, csak hát, mint tudjuk, az utolsó albumuk, még popósabb lett.

2018. júl. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Te miről beszélsz?

Az megint egy olyan album volt, amin látszott, hogy fingjuk nincs mit csinálnak.

Egyáltalán nem olyan a hangzásvilág, semmi köze az egészhez.

Az utolsó album meg full pop volt.

2018. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj sok Linkin Park rajongóval, hogy annak idején nem egy bandát szerettek meg, hanem egy stílust, (csak ők ezt nen tudatosítják magukban) és onnantól kezdve, hogy nem azt a stílust játszák máris kezdik fikázni őket. Pedig a Linkin Parkot nem a stílusuk tette különlegessé, hanem az érzelmek, amiket Chester a hangjával a banda pedig a zenével közvetíteni tudott. És ez a többi albumokon is megmaradt, az változott, hogy a fő érzelem nem a düh vagy a harag lett. És ha ezt vesszük a későbbi dalaik semmivel sem rosszabbak, sőt vannak sokkal egyedibb, érettebb dalaik.

A THP pedig tényleg nem ugyanaz a hangzásvilág. Egy kemény rock album de nem az a stílus, ami régen volt.

2018. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, hallottad te a teljes albumot?
2018. júl. 28. 16:04
 5/12 A kérdező kommentje:
Nyilván nem egy Until it's gone-ra vagy Final Masquarede-re gondolok, de A Keys to The Kingdom, a Wastelands, a Guilty all the same meg egy nagyon picit a Rebellion is visszahozta némileg a régi Lp-t.
2018. júl. 28. 16:08
 6/12 meszike91 ***** válasza:
A THP teljesen más mint az első két album.
2018. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%

nincs hallásod

LP mindig is egy marketing zenekar volt, azt játszották ami eladható volt...

2018. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Minutes To Midnight után eléggé esett a népszerűségük, Chester hangja is kezdett gyengülni a sok orba-szájba screameléstől. Amúgy egy-két számon kívül abszolút nem hozza ugyan azt a hangzásvilágot. De én nem haragszom rájuk, azt hozták, ami jött belőlük, ez így van helyén.
2018. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Oké, egy kicsit lehet hogy túlzás volt az az állítás, hogy a 2014-es lemez egy az egyben olyan volt, mint a Hybrid/Meteora kettős, de a 2003 után kiadott Linkin albumok közül kétségkívül az az album hasonlít a legjobban a 2000-es évek elejei LP-re - a Minutes-ATS-LT trió nem igazán, a One More Light meg aztán pláne nem.


Szerintem a Hunting Party az a lemez, ami miatt nem ésszerű az, amit oly sokan hangoztatnak, vagyis hogy az LP-nek a Meteora óta nincs egy értelmes albuma.

2018. júl. 28. 16:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a Minutes to Midnight is egy korrekt album,meg a thp is a One More Light egy másik stílus
2021. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!