Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehetséges hogy híres énekes...

Lehetséges hogy híres énekes legyek?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta ez az álmom, régebben amikor kicsi voltam énekeltem is 300 ember előtt, akkor nagyon élveztem nem is izgultam úgy emlekszem xD. Énektanárhoz járok 1 éve,zongorázom szintén egy éve, jövőre is folytatom mindkettőt. Ha be szeretnék futni, és elérni hogy sok emberhez eljusson a zeném az egy nagyon lehetetlen álom?

(Igazából így is úgy is rá fogok feküdni csak kívancsi vagyok)

16/L



2018. júl. 28. 23:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Másoknak is sikerült, hogy pl egyszerű emberként elmentek tehetségkutatóba, majd híresek lettek. Nem úgy szokták kezdeni az emberek, hogy híresek. Mondjuk pl olyan úgy lehet, hogy valaki híres családba születik bele, de olyan meg úgyis azt mondja, hogy nem szeretne az anyja-apja hátán felkapaszkodni, pl az apja énekes-sikerét meglovagolva, hanem önerőből szeretné felépíteni magának ezt az életet.
2018. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Az egyetlen akinek ez így sikerült és ismerem az Melanie Martinez. Nem nyerte meg de befutott. (Nem véletlen , van stílusa a csajnak)

Viszont a magyar műsorok már csak a cirkuszból és bohóckodásból állnak.

2018. júl. 28. 23:46
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Igen, de akkor ne a hírnév legyen a célod, hanem a művészeted megosztása.
2018. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Miért ne lehetne mindkettő a célom?

Természetesen nem akarok egész életemben egy garázsban énekelni,de egy celeb nevezetű majommá sem szeretnék válni. Véleményem szerint van középút. A kérdésre tudnátok válaszolni amúgy? XD

2018. júl. 29. 00:03
 5/20 Mojjo ***** válasza:
@2: Pedig van bőven. Most pl így fejből: Carrie Underwood, Kelly Clarkson, Adam Lambert.
2018. júl. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Oh róluk ezt nem tudtam ^-^ köszi ment a zöld kéz
2018. júl. 29. 00:05
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
akinek jó hangja van az sikeres is lesz mindenféle idióta X faktorok nélkül is. Lásd: a nemrég elhunyt Fábián Juli esetét. Annak akinek tényleg csodás hangja van az mindegy hol él, akkor is megismerik a nevét, dalait. PL. Cserháti Zsuzsa, vagy Tina Turner..Minden a hangtól függ. A gond az, hogy nagyon sok olyan énekes parádézik akiknek semmi hangjuk nincs..Ezért van az, hogy a futtatott sztárocskák egy idő után süllyesztőbe kerülnek, de a jó hangú énekeseket több generáció is ismeri. Kérdés, hogy neked milyen hangod van? Mondjuk nem írtad, hogy 16 évesen zenei iskolába jársz-e.
2018. júl. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Mojjo ***** válasza:

@4: Oké. A kérdésedre válaszolva nem, nem lehetetlen, de nagyon nehéz.

Lehet, érdemes lenne egy youtube csatornát csinálnod. Mint amilyen szegény Christina Grimmie-é volt, vagy amilyen Tiffany Alvord-é, vagy Megan Nicole-é, meg még ezer más énekesé. Így megismernek az emberek, és egy jó kiindulópont lehet.


Ha tudsz, valahonnan szedj össze olyasvalakit, aki meg operatőr akarna lenni és filmezéssel akarna befutni, mert egy jó youtube csatornához nagyon kell a baromi jó operatőri munka is. Neki meg ugyanolyan ugródeszka lehet ez ahhoz a karrierhez, mint neked az énekesihez.

2018. júl. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen oda járok. Elméletileg tiszta, de véleményem szerint nincs benne egetverő különlegesség. De kétlem hogy sok munkával ne lehetne valami érdekeset kihozni belőle. Aki kíváncsi esetleg annak majd küldök hangfelvételt szívesen ^-^
2018. júl. 29. 00:11
 10/20 Mojjo ***** válasza:

@7:

"Minden a hangtól függ."


Nem értek egyet. Ez egy rengeteg tényezős dolog: mennyire tud valaki újat mutatni, folyamatosan megújulni, mennyire találkozik a zenéje a fogyasztói igényekkel, trendekkel, mennyire tudja eladni magát stb stb. Például Madonnának nincsenek olyan hűde fantasztikus hangi adottságai és mégsem egy süllyesztőben eltünő kis sztárka, hanem egy pop-ikon. Nem minden a hang.

2018. júl. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!