Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Shawn Mendes mikor jöhet majd...

Shawn Mendes mikor jöhet majd legközelebb Magyarországra?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy 13.-án jön,persze... De erről most lemaradtam,nem tudtam senkivel megbeszélni,hogy jöjjön,nem volt pénze rá,mindegy is.

Szóval,legközelebb akkor jöhet errefelé,amikor a következő albumát kiadja,majd megint lesz egy világkörüli turné? (Tehát olyan 2020-ban)?



2018. aug. 5. 01:09
 1/5 Mojjo ***** válasza:
100%

Zseniális a nicked :)


Szerintem a világon senki nem tudja megmondani - őt magát is beleértve -, hogy mikor jön vissza, vagy visszajön-e egyáltalán.

2018. aug. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi. :D (Tényleg van egy plüss krumplim egy kínaiból. :D )

Ismerős a felhasználóneved...

Megvan,innen:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__8..

2018. aug. 5. 02:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy nézzük 2020-ban esetleg megint lehet majd turné bár kétlem, hiszen addigra kéne egy újabb album, viszont SM3 után kétlem, hogy megelégedne valami jóval, inkább a tökéletesre fog hajtani, ami meg időigényes
2018. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Én azért reménykedek benne,hogy addigra alkot megint egy tökéleteset,és 2020 nyarára megint keverheti majd a piákat a Szigeten 😂
2018. aug. 15. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy megmozdulás facebookon és azt hiszem instagrammon is, hogy Shawn 2020-ban vagy 2021-ben ismét jöjjön a Szigetre vagy csak egy koncertet itt is adjon. A Sziget oldalán pedig lehet előadókat írni minden évben, hogy kik jöjjenek. A jövő évire is sokan írták Shawnt. Bár nem hiszem, hogy kétszer egymás után meghívnák. Max pár év múlva ha akkor is sokan kérik. Egyépként én is reménykedek.
2018. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!