Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Soha nem fesztiváloztam még....

Soha nem fesztiváloztam még. Nem tudok táncolni, nem fognak hülyének nézni? 17/l

Figyelt kérdés
idén meghívtak barátaim, de soha nem táncolok, nem járok koncertre, bulikra, ciki lesz, hogy nem vagyok egy partis ember?

2018. aug. 5. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szerintem nem te leszel ott a fő attrakció. ;)
2018. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fesztiválokon hatalmas tömegek vannak, senki sem fogja azt nézni, te éppen hogyan viselkedsz. Nem kell tánctudás ahhoz, hogy egy koncertet élvezni tudj, kicsit mozgolódsz a ritmusra, ugrálsz, az bőven elég. Majd körbenézel és látod, hogy vannak sokkal furábban viselkedő emberek is, és mégis jól érzik magukat.


Viszont ha sosem jársz bulizni, se koncertre, akkor miért mész a fesztiválra?

2018. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert meghívták, nem akarja lemondani, ki akarja próbálni, kíváncsi rá milyen, stb...

Ahogy írtam, ha valahogy "elpogózol", nem fogsz kilógni a tömegből. :)

2018. aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igeen, nem vagyok egy nagy bulis, de annyira mondják a barátaim már régóta, hogy szuper, és hogy nehogy kihagyjam, hogy úgy gondolom adok neki egy próbát:)

Köszönöm a válaszokat:) Láttam pár videót a napokban, és mostmár tudom hogy képzeljem el, várom nagyon:D

2018. aug. 9. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!