Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Emo együttest szeretnék...

TomiEmO kérdése:

Emo együttest szeretnék alapítani, de hogy? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Emo fiú vagyok, és hasonló bandát szeretnék alapítani mint az anti fitness club, régi Magyar emo együttes.én zongorázni tudok, meg énekelni szeretnék, de kéne dobos meg gitáros. Hajdú-bihar megyei lenne a jó mert ott lakok, meg Debrecen környéki, én nem debreceni vagyok, csak az a legközelebbi híresebb város arra ahol lakok. Persze ha valaki más akar énelelni az is jó, majd valahogy el tudnánk dönteni, de én nem ragaszkodok a solo énekléshez, de azért max 2 énekes legyen. Ha valali akarná ezt az írja le kommentben és ráírok. Nem baj ha nem vagy emo, de én csak emo zenéket akarok játszani. A koromat meg most nem mondanám el, azt majd privátba. Köszönöm a válaszokat előre is. Van aki akar jönni?

2018. aug. 27. 09:12
 1/4 apababa ***** válasza:
100%
A korodat azt bizton megtudtuk...
2018. aug. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. Csak azért nem akarom ide így kiírni mert nem tartozik mindenkire hogy hány éves vagyok. De privàtba se egyből mondanám el, majd csak egy idő után. De még 20 nem vagyok szóval tizen éveseknek örülnék hogy egy korosztály legyünk kb
2018. aug. 31. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Uh, bocsi, tudom, hogy nem ide tartozik, mivel én Csongrád megyei vagyok, de tudok gitározni.

Ismersz más emokat vagy olyan embereket, akikkel egyezik a stílusod? Mert akkor őket esetleg bevonhatnád...

2020. dec. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én benne vagyok ha még aktuális^^
2021. nov. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!