Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi történik a The boy who...

Mi történik a The boy who wanted to be a real puppet című Sonata Arctica szám végén?

Figyelt kérdés

Egy párszor már meghallgattam a számot, de még mindig nem tudok rájönni, hogyan is ér véget. Lehet, hogy már eleve rosszul fordítottam, úgyhogy leírom, szerintem mi van:

Egy srácnak megtetszik egy bábjátékos bábja, és meg akarja venni. A bábos viszont semmi pénzért nem akarja eladni. A srác kitartóan próbálkozik, de bábos azt mondja, hogy ha ölnie is kell miatta, akkor sem adja el. Ezután a srác is inkább bábu lesz. Egy idő múlva pedig rájön, hogy vissza akarja kapni a régi életét, de erre már nincs lehetőség.

És itt a végén sz esik egy késről, amitől vége lesz történetnek. De hogyan? A fiú öngyilkos lesz, vagy a ,,mestert" öli meg vele?



2018. aug. 28. 19:31
 1/1 A kérdező kommentje:
2018. aug. 28. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!