Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Tudtok ehhez hasonló zenét, amit magyar ember énekel angolul?

https://www.youtube.com/watch?v=JlKSHtht8Yg

nagyon tetszik nekem ez a zene, bár szerintem alulértékelt, most tart 281 megtekintésnél, igaz aug 17.én töltötték fel, jaavslom nézzétek meg, a klip is nagyon szép :) a megtekintések fele én vagyok :D tudtok hasonlót? pl. droplex- leave the lights on c. száma is ilyen nekem.

2018. aug. 31. 19:01  Privát üzenet  

A válaszok
Lola feat. Symbien - Callin'

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. szept. 1. 23:06 Privát üzenet
Király Viktor-Budapest girl

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. szept. 27. 16:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek :)

# 3/3Időpont 2018. szept. 30. 18:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok mondani hasonló rádiós műsort angolul mint a Balázsék?
Magyar előadó angolul énekeltek űrruhában 90-es évek végén a szám címe talán "In my house" vagy hasonló, van bárkinek ötlete? Lá-lá-lálá, lá-lá-lálá ilyesmi volt benne egy dallamra.
Van olyan Akkezdet Phiai szám, vagy hasonló előadótól, ami arról szól hogy menő lett mindent angolul/németül mondani és gáz?
Melyik ez a szám? Valami ilyesmi van benne, hogy "shut door a sixteen", de nem biztos, lehet hogy valami hasonló, nem tudok angolul.
Egy számot keresek, amit a konditeremben hallottam. Drum and bass alapja volt, és egy csávó annyit mond, hogy all my friend, vagy all my fans, vagy valami hasonló, de nem tudok...
Hasonló zenék ahol angolul vagy magyarul énekelnek?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!