Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem nagyon depressz...

Csak szerintem nagyon depressziós hangulatú a, , KFT-Balatoni nyár'' c. száma?

2018. szept. 2. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
"Hányszor elmúlt már, de újra vár... a balatoni nyár" - pozitív visszajelzés a szövegben, hogy nem egy életre ért véget, lesz még folytatás, csak várni kell kb. 1 évet, ami sok idő! Szóval nemcsak hogy nem nagyon, de szerintem eleve nem is depressziós, inkább csak szimplán szomorkás, lehangoló szám! Szomorkás és depressziós között pedig "több fokozatnyi különbség" van!
2018. szept. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keser-édes
2018. szept. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És persze nem jött, mer' ilyenek a kékszemű lányok!
2018. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik a hangulata. Meghallom, egyszer sem jut eszembe, hogy annyira vágynék nyáron a Balatonra, inkább az, hogy mikor szabadít meg valaki a szenvedéseimtől. :D


De legalább írnak róla: [link]

És mi jut eszembe? Hogy persze, persze csak a rím miatt ja ja ja... Olyan mintha ez a szöveg semmi jót nem feltételezne az emberekről, és emiatt én is így kezdem nézni őket.

Olyan mintha leküldtek volna egy full kiégett, végtelenül passzív valakit nyaralni a Balatonra, hogy érezze jól magát, aztán ősszel "nyári élményeim" címmel dolgozatot írattak volna belőle.

2018. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!