Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha érdekel Freddie Mercury...

Ha érdekel Freddie Mercury élete milyen életrajzi könyvet tudnátok ajánlani (amelyik a legvalsághűbben adják át az eseméyeket)? Olyan is érdekelne ami nem kifejzetten róla hanem a Queen-ről szól.

Figyelt kérdés

2018. szept. 17. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nézd meg a filmet, az állítólag nagyon őszinte, és valósághű lesz.
2018. szept. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván megnézem, de nem ezt kéreztem.
2018. szept. 18. 12:42
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Rettentően nyilván. Tényleg. Hisz gondolatolvasó vagyok, tudnom kellett volna, hogy meg fogod nézni.
2018. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Könyv...a kérdésben könyv szerepel...Nem kell gondolatolvasónak lenned elég ha simán az értő olvasást gyakorlod.
2018. szept. 18. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
A kérdés lényege eléggé úgy értelmezhető, hogy meg akarod ismerni Freddie Mercury életét, és a nyitott kérdezőkhöz szokva mertem más formátumot is ajánlani, ami ehhez hozzásegíthet. Azt pedig nem tudhattam, hogy ismered.
2018. szept. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

David Bret- Borotvaélen Freddie Mercury története


Queen, a színfalak mögött- Peter Hince

2018. szept. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2018. szept. 23. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!