Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Pop Punk...

Káposztáskenyér kérdése:

Mi a véleményetek a Pop Punk és a Metalcore zenéről? Melyiket szeretitek? És mi a műfajokból a kedvenc zenekarotok?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre köszönöm!

2018. szept. 18. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Pop punkot nem hallgatok. Metalcoret szoktam hallgatni. Főleg azokat szeretem, amiben sok hörgés van, de azért jó, ha van benne tiszta ének is. 🙂

Egyik kedvenc együttesem a Leander Rising, kár, hogy felbomlottak.

2018. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Gagyi, tiniknek való lázadó zene mindkettő. A vinnyogós ének a legidegesítőbb bennük. Metalcore azért nagy ritkán szól nálam, de a minőségibb fajta, amiben nem egy kiherélt nyomit kell hallgatnom. (Pl. Parkway Drive, August Burns Red.)
2018. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

#2: Nem csak ez a két műfaj szól a lázadásról, anno a heavy metal is a lázadásról szólt. Sőt, még a Beatles is a lázadásról szólt.

Kérdező:

Általánosságban nem vagyok oda a metalcore-ért, de ha a metalcore egy-egy jellegzetességét keverik más műfajokkal, az úgy lehet nagyon jó.

Viszont amikor ilyen kiherélt hangú fiatal díszbuXinak öltözött srácok vonyítanak, nyáladzanak, na az valahogy nem jön be. Az Asking Alexandriát és a Bring me the Horizon-t egyáltalán nem szeretem, de pl. a Parkway Drive nekem is bejön.

A pop punkból pár előadót hallgatok csak, a Green Day, és az Offspring a kedvencem ebből a zsánerből. Az Icon For Hire alternatív zenekar, de vannak pop punkos dalaik is. Ha a pop punkos altert is beleszámítjuk, akkor egyértelműen ők a kedvenceim a műfajból, viszont ha csak színtiszta pop punkról van szó, akkor marad a Green Day és az Offspring.

2018. szept. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Pop punkból amiket szeretek:


Good Charlotte

Simple Plan

A

Green Day

Jimmy Eat World

The Offspring

Paramore

Blink 182

Avril Lavigne

Sum 41


Metalcore:

Asking Alexandria

Avenged Sevenfold

AWS (magyar)

Bullet for my Valentine


Alien Ant Farm (első lemeze)

2018. okt. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!