Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a Green Day mikor...

Szerintetek a Green Day mikor jön Magyarországra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nemrég voltak.

2018. szept. 26. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Én sajnálom, hogy lemaradtam róluk...Nem vagyok egy "akkora fan" de kissebb koromban sokat hallgattuk õket és szerettem. Az énekesnek sztem baromi jó hangja van, plusz szexi.

Amûgy, szerintem îgy külön álló koncertet egy hamar nem fognak adni, hacsak nem turnéznak és nem jönnek megint erre-ennyire nem követem õket- de talán fesztiválon, jövõre, ki tudja...

2018. szept. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Amúgy nem ciki mikor öregemberek lázadó tini poppunkot játszanak?
2018. szept. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 nem ciki, mindenki azt csinál, amit akar.
2018. szept. 27. 08:53
 4/7 anonim válasza:
80%
Lazado poppunk? Hat a stilus se stimmel. Masreszt miert lennenek oregemberek? Azert mert nem 20 evesek? Es? Mar letettek valamit az asztalra. Nem is egy valamit. Es az oregtol messze allnak. Mellesleg szerintem igy "oregen" is tobben imadjak oket mint teged valaha fognak.
2018. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4, a 2es teljesen korrektet írt műfaj szempontjából. Az valóban igaz, hogy nem öregek, de a 2es nem is arra célzott, hanem arra, hogy ebből a műfajból már kinőttek.
2018. okt. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Remélem minél előbb visszajönnek :D Óriási koncertet adtak. Szerintem teljesen mindegy, háy évesek, amég ezt a teljesítményt tudják hozni a színpadon :D Az újabb dalaik meg már nem is annyira punkpoppok, ahogy változnak, a dalaik is mások.
2018. okt. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hallottam az új albiumukat. Színtiszta pop-punk, csak még komolytalanabb azoknál, mint amiket a századfordulón csináltak.

Amúgy a kor nyilván nem lényeg, hisz nem lehet csak úgy abbahagyni, amit egy életen át csinált az ember. Inkább az az ejnyebejnye, hogy egyre megy le a színvonaluk.

2018. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!