Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ezt a hangot...

Szerintetek ezt a hangot érdemes lenne képezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Teljesen amatőrként csináltam pár rövid covert. Szerintetek ez a hang fejleszthető lenne hallgatható szintre egy énektanár mellett?

Válaszaitokat előre is köszi! :)

https://www.youtube.com/watch?v=IYI4ynK9-f8&feature=youtu.be



2018. okt. 4. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Jó a hangod, énekelgess csak. Tanárhoz szerintem nem éri meg eljárni, ha ilyen dalokat énekelsz.


Viszont az angoloddal van egy kis probléma:

I'm an amateur musician and I thought I "will" try the singing too.

Helyesen "would". Ez reported speach-nek minősül. Ha nem tanultad még, majd tanulod.

Tehát:

I'm an amateur musician and I thought I would try the singing too.


További jó gyakorlást!

2018. okt. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ahogy az előző is írja! Tök jót írt.
2018. okt. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :)

Már javítom is a hibát, köszi! ;)

2018. okt. 4. 12:04
 4/7 Mojjo ***** válasza:
66%
Szerintem pedig érdemes lenne tanárhoz járnod. Jó alapanyagnak tűnik a hangod, amit egy tanárral lehetne a legjobban, de főleg a legbiztosabban fejleszteni.
2018. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönőm a válaszod! :) Mindenképpen átgondolom.
2018. okt. 4. 17:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs, úgy írom, hogy meg sem hallgathatom a habgodat, de:


Mindenképp menj el egy énektanárhoz, én jártam, szerencsém is volt vele, sok évig haláláig jártam hozzá. Rengeteget tanultam, fejlődtem. Egy új világ tárult fel. akkor is így van ez, ha hangszeres zenész vagy.Talán: sőt. :) Nagyszerű élmény, ha megfelelő a hallásod, és a tanárod is érti a módját, hatalmas pozitív élmény, és a hatása életre szóló. Gondosan válaszd ki a tanárodat, mert kevés jó van. Szóval ne a lakóhelyedhez közelebbit/olcsóbbat válaszd, hanem akit ajánlanak, és akik ajánlják, hallhatóan jól énekelnek, amatőr szint felett, aki az első órán is olyanokat mond, amiről még sosem hallottál! (Nem a skálázásra meg a vibrátóra s egyéb hatásos szakszavakra gondolok, hanem majd látod, mire.)

2018. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igyekszem megfogadni a tanácsod, és találni valakit amint lesz rá lehetőségem. :)
2018. dec. 2. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!