Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Shawn Mendes Merch Package...

Shawn Mendes Merch Package mit tartalmaz?

Figyelt kérdés
Nem a legjobb az angolom szoval ha valaki le tudna irni megkoszonnem. Plusz esetleg ha valaki megy becsi koncertre irjon.

#V. I. P. #Shawn Mendes #Merch Package
2018. okt. 4. 12:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
44%
egy számlát tartalmaz, ami igazolja, hogy egy csomó pénzt kidobtál valami hülyeségre :D
2018. okt. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem azt kerdeztem hogy megeri-e :D
2018. okt. 4. 15:08
 3/11 anonim válasza:
100%

Benne van ugye a jegy

Egy poszter

Egy"útlevél": [link]


Meg egy ilyen: [link]


+vip bejárat a helyszínre

És én is jövök,szintén merch jeggyel;)

2018. okt. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Van még merch jegy a koncertre? Mert sold out az egész koncert, de most a napokban láttam, hogy felszabadult pár merch jegy, és így nem igazán tudom hogy ez így eredeti jegye-e (hivatalos oldal, oeticket)

2018. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Hát ha szabadult is fel,már nincs:

[link]

2018. okt. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
érdemes figyelni az oldalt, a napokban volt, hogy silver jegy is szabadult fel. Random kiszokták rakni a szabad jegyeket.
2018. okt. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#3 koszii uristen mar de varom:’)xd
2018. okt. 11. 22:40
 8/11 A kérdező kommentje:
#4 ha azon az oldalon veszed eredeti jegyet kapsz, igen. Hat remelem hogy talalsz meg helyet
2018. okt. 11. 22:42
 9/11 anonim ***** válasza:

En ia koszi a valaszokat! #4 vagyok

Meg annyi, hogy arra van esely, hogy Becsbe szabaduljon fel jegy teljesen elore? Vagy azt mar mind elvittek?

2018. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 ugy erted hogy a legelso sorba? Hat eloszor is akik azokat megveszik azok nem hiszem hogy el szandekoznak adni ha mar 200k-ert (pontosan nem is tudom mennyi bocsi) megvettek a jegyet. Szerintem meg biztos fog felszabadulni hely nezz szet ilyen adok-veszek csoportokban. De ha nem is sikerul ugy gondolom hogy 100% hogy visszajon meg ide amennyit beszel a Szigetrol.
2018. okt. 12. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!