Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lányom néhányszor hallgat meg...

Lányom néhányszor hallgat meg egy angol nyelvű zeneszámot és tökéletes kiejtéssel végig énekli az egészet. Tanul angolt az iskolában de sok esetben olyan szavakat ejt ki amit nem is ismer, mégis tökéletes a hangzás. Mire enged ez következtetni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 4. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra, hogy jó a hallása.
2018. okt. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Arra, hoyg nem sükét és jól hallja a hangokat, tudja utánozni!


Ahhoz, hoyg valamit elismételjen egy ember, nem kell ismernie, értenie a szavakat, csak a hangzását kell reprodukálni!

2018. okt. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mojjo ***** válasza:
Egyrészt jó a nyelvérzéke, másrészt ha tanult már angolul, akkor érzi is az angol kiejtést - én is, meg mindenki más is, aki úgy amúgy tud angolul, képes visszamondani helyes kiejtéssel angol szavakat akkor is, ha azokat először hallja. Harmadrészt egészen biztos vagy benne, hogy tökéletes az a kiejtés? Ezt leginkább akkor tudod megállapítani ha te igen-igen jól beszélsz angolul, enélkül átverhet a hallásod.
2018. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez SEMMIRE nem enged következtetni kivéve, ha te angol vagy, vagy pedig ha jol beszélsz angolul. Laikusként nem fogod tudni megmondani. Szüleim mondták múltkor, hogy Orbán Viktor milyen jol beszél angolul, én akkor szoktam nézni mikor beszél ha egy jot akarok nevetni mert förtelem amit művel.(fideszes vagyom :)) Úgyhogy laikusként nem tudod megítélni. Másik pedig hiába tudja is kiejteni a szavakat ha a nyelvtant nem érti.
2018. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra, hogy nem mondasz igazat.
2018. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

99%-ban én is tökéletesen ejtettem ki az olyan angol nyelvű szavakat amiket előtte még csak nem is hallottam.

Ha a legalapvetőbb, már megtanult szavak kiejtését, a szavak betűinek összeolvasását megtanulta, akkor az ismeretlen szavak kiejtésével sincs gond.

Ráadásul ha még hallja is, hogy hogyan kell kiejteni, akkor azért ez nem olyan nagy ördöngősség.

2018. okt. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!