Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ajánlottok nekem olyan bandát/...

Ajánlottok nekem olyan bandát/számot amely stílusát tekintve metál/rock, de van benne orgona?

Figyelt kérdés

Nem virág. Hangszer.

Hangzásvilágát tekinve kb. mint a Powerwolf egésze meg a Xandria/Nightwish néhány pörgősebb száma(ha van kórus annál jobb, igen tudom, hogy az már szimfonikus metál, sok együttest ismerek, de sajna alig-alig használnak orgonát). Nem muszáj hogy vérfafkasokról, szerelemről,vallásról szóljon, a téma lehet bármi, a szöveg nem érdekel, csak a hangzás.



2018. okt. 7. 22:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet nem hanhsúlyoztam eléggém hogy jelen esetben CSAK olyan számok érdekelnekk amiben VAN ORGONA és nem klasszikus vagy pop/rap/jazz...stb. műfajú. (Gondolom, hogy az utóbbiakban nem gyakori az orgona használat, de pontosítok, amennyire lehet)
2018. okt. 7. 22:55
 2/6 Tom Benko ***** válasza:
Skepticism, Deep Purple
2018. okt. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Led Zeppelin - Your Time Is Gonna Come
2018. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Powerwolf
2018. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dimmu Borgir
2018. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tom Benko ***** válasza:

Skepticism: [link]

Pantheist: [link]

2018. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!