Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kezdték a rapperek...

Hogyan kezdték a rapperek (magyar rapperek) felépíteni azt, hogy minél több rajongót kaphassanak, minél többen nézzék, hallgassák őket? És én hogyan kezdhetném el? Tudtok valakit, aki személyes vagy online segítséget is tud adni?

Figyelt kérdés
A youtube-on és a soundcloud-on vannak már számok tőlem, de nagyon nem látom, hogy néznék, hallgatnák, már július vagy augusztus óta vannak tőlem számok, illetve azóta már sokkal több és a legtöbb megtekintés is max. 40-50 körül van, ami nem igazán tetszik, mivel sok erőt szoktam belevinni, hogy legyen értelme a szövegnek, jól illeszkedjen az instrumentalhoz, meg egyéb szerkesztéssel, effekttel bővítem általában vagy csak a hangot, vagy az egész videót. Természetesen tiszta örömből csinálom, és meg sem fordult a fejemben, hogy ezt pénzért csináljam, de a legkevesebb az lenne, ha rajongókra lelnék, és tudnám, hogy amit csinálok, azt más is várja már. Tudtok tanácsot adni, hogy ti ebben a helyzetben mit tennétek? Hogyan tennétek népszerűbbé magatokat, mint rapper? Nekem azon kívül, hogy sokan hallgassanak, és megismerjenek, semmi mást nem akarok ezzel a tevékenységgel elérni, mert nekem az is elég lenne, ha érezném, hogy van értelme. A segítséget előre is köszi! :)

2018. okt. 11. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Lépj fel egy híres rappar "előzenekaraként" hogy megismerjenek. Vagy ha közösségi posztolnád a számaid megjelenését, weblapodat, meg ilyesmiket, akkor is könnyebb lenne. Vagy ha ilyen olyan rappes oldalon is reklámozhatnád magad stb. Vagy producer is jó lene neked. De na. A reklámozáshoz is érteni kell. Amúgy ennyi idő alatt ne várj csodát. De minél több hallgatód lesz, nyers logika szerint annál gyorsabban kellene jönnie a többinek.
2018. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszi az infót! :)
2018. okt. 11. 16:06
 3/5 anonim válasza:
Tudsz nekem linket küldeni?
2018. okt. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia, hogy álsz azóta?

Nekem is küldhetnél linket...

Kiváncsi vagyok rád :D

2020. okt. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
*kíváncsi
2020. okt. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!