Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektroakusztikus...

Milyen elektroakusztikus gitárt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Eddig klasszikus és elektromos gitáron játszodtam, de most akarok venni egy elektroakusztikust max. 100 000ft-ig.


Nekem a Dreadnought test jön be, szóval ezen a vonalon mennék tovább. Fontos lenne még, hogy strapabíró legyen. Sokszor van, hogy hideg helyen kell játszodjak, vagy nagyon meleg helyen, ezért jó lenne ha bírná a körülményeket. Főleg vonalban használnám, ezért fontos lenne, hogy a hangszedők jó minőségűek legyenek. Főleg olyan zenét játszok ahol a közép - magas hangokon van a lényeg, szóval olyan gitár kéne, ami ezt az igényt kiszolgálja. Lehetőleg legyen benne beépített hangoló és legyen a testen hevedernek 2 gomb.


Tudom 100 000 ft kevés egy profi gitárhoz, de sajnos csak ennyi pénzem van és szükségem lenne egy elektroakusztikusra a kisebb fellépéseim miatt. (dicsőítő csoportban zenélek). A fentiekben nagyon részletesen leírtam, hogy mi az igényem, de tisztában vagyok, hogy ezért a pénzért nem kapok egy hű de ha gitárt, ezért tőletek, hogy mit ajánlanátok nekem ismerve az elvárásaimat?


Előre is köszi a választ!



2018. okt. 11. 22:34
 1/2 Mojjo ***** válasza:

Akkor neked egy Fishman elektronikával szerelt fenyő tetejű gitárra van szükséged.

Ebben az árkategóriában szerintem a Cort MR710F lesz az, ami a legjobban megfelel az igényeidnek: [link]

2018. okt. 12. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot
2018. okt. 13. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!