Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a vėlemėnyetek (tapasztalat...

Mi a vėlemėnyetek (tapasztalataitok) az Ibanez grx 70ga elektromos gitárról?

Figyelt kérdés
Ebben az ársávban van jobb választás? Ez tremolós,amire nem igazan lenne szüksėgem. Jelenthet hátrányt a fix hez kėpest?
2018. okt. 18. 16:01
 1/5 Mojjo ***** válasza:
59%
Uhh... ezt a gitárt felejtsd el és vagy gyűjts még legalább ugyanennyit, mielőtt elektromos gitárt veszel, vagy próbálj valami alkalmi vételt kifogni használtan.
2018. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tanuló gitár lenne. Esetleg 55 ezerig egy jobb? Am mi a baj vele?
2018. okt. 18. 20:08
 3/5 Mojjo ***** válasza:

Értem, hogy tanulógitár, de különösen egy tanulógitárnál lenne fontos, hogy használható, szerethető, megbízható hangszer legyen. Minél gagyibb, használhatatlanabb gitáron kezd valaki tanulni, annál esélyesebb, hogy abbahagyja, mert nem fogja megfogni.


Egyrészt szörnyű, de tényleg, kegyetlen gagyi, rossz hangszedői vannak, másrészt egy 50 ezres gitár tremolóval igencsak rossz ómen, tekintve, hogy a tremoló maga is plusz költség, így még jobban kellett a gyártónak spóropni minden máson.


Ebben az árkategóriában ne vegyél új hangszert, kizárólag használtat érdemes nézni és még ahhoz is nagy szerencse kell.

2018. okt. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,a tremolóra nincs szüksėg,viszont 100 ezret nem akarok rááldozni első körben. 50-60 körül nėzegettem.
2018. okt. 19. 04:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem jó véleményem van erről a gitárról, amennyiben a hideg közeledtével fűteni akarsz vele, mert kb arra jó, csak kicsit drága.

A viccet félretéve, sztem is hanyagold.

Nézz szét a pl. a gsfanatic-on 50 és 60 között van pár értelmesebb használt gitár.

pl. van most fenn egy Squier Standard Strat ezt ismerem és nem csak tanulni akár a későbbiekben is jól szolgálhat.

2018. okt. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!