Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen fellépők jönnek Szigetre?

Milyen fellépők jönnek Szigetre?

Figyelt kérdés
Tudom, meg csak Ed Sh. jelentették be, de vlki tud vlmit?:D Szerintetek kik lesznek a Sziget tobbi headlinerei?

2018. okt. 18. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Zámbó Jimmy
2018. okt. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyelore csak a hazaiak biztosak, akik tavaly is voltak. Nagyobb kulfoldi eloadok kozul szerintem mindenkepp lesz egy hiresebb rock zenekar, valami nagyobb dj is.

Ed Sheerant mar az idein is sokan akartak, szoval lehet, hogy most is lesz valaki olyan, akit mar a 2018on sokan szerettek volna latni.

De mar en is tukon ulve varom a programot es a headlinereket :D

2018. okt. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En is nagyon varom mar:D Elegge felvittek a berletek arait, a diakot is szoval biztos, hogy nagy nevek jonnek:) remelhetoleg:D
2018. okt. 19. 16:04
 4/7 anonim ***** válasza:
ezen a héten jelentettek be ujjab fellépőket akikről tudok: twenty one pilots, martin garrix
2018. nov. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem, még jelentenek be nagyobb neveket is!:P
2018. dec. 9. 21:04
 6/7 A kérdező kommentje:
Vlkinek van otlete, miert egy ilyen no name banda (The National) lett az utso heatliner !?🙄
2019. márc. 7. 08:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is mondták twenty one pilots, aztán Foo Fighters, Martin Garrix,Post Malone stb. :)
2019. márc. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!