Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki aki beszél spanyolul...

Valaki aki beszél spanyolul le tudná ezt fordítani?

Figyelt kérdés
Fonetikusan írom le ahogy mondja fiatal veterán,Prosti hánte tutato padre mucha hambre illetve hogy is kene ezt leírni spanyolul?

2018. okt. 25. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy dal? Milyen dal? Mi a címe?
2018. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Folyekonyan beszelek spanyolul de ebbol csak a 3 db spanyolul, nem fonetikusan leirt szot ertem. A tobbi rejtely :D

Jo lenne vmi tampont.

2018. okt. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En is csak azt a bizonyos 3 szot ertem, pedig tobb mint 30 eve spanyolok kozott elek.
2018. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fiatal Veterán, Senor / Prallas / + - / ezekben a zenekben beszél spanyolul de lehet nem is spanyol de szerintem az na mindegy.
2018. okt. 29. 00:26
 5/5 anonim válasza:

én éltem spanyolországban egy rövid időt, utána kezdtem komolyabban megtanulni,és tervezek vissza. de hánte szó nem létezik. hante szó van amely pedig francia (ami a kísért-et jelenti) padre az apát jelent, a mucha azt meg csak tudod az mennyiséget kifejező, sokat jelent,különböző módon használható.például: ,,de beber mucha agua: eso es muy importante"

hambre az meg hombre (kiejtés ombre) az meg magyar szlenggel ,,ember" példa mondat: ¡Qué va! ¡Venga, hombre! ez olyasmi *jóvan már ember,úgy se hiszek neked, úgy is csak szórakozol" így egybe amúgy a mondat amit írtál rejtély számomra mit jelenthet. maybe sok embernek az apja ő ... nemtudom. haha.

2021. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!