Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálják sokan Zámbó...

Miért utálják sokan Zámbó Jimmy-t?

Figyelt kérdés
Főnökasszonyomnak pl. herótja van tőle. Mindig azzal szívatom, hogy azt hallgatok, mikor bent van. Nem tartozik a kedvenceim közé, de nem voltak rossz számai, meg a hangja sem. Meg a stílusa, amit képvisel is egyedi. Inkább Ő, mint az ACDC vagy valami más förtelem.

2018. nov. 4. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem borzalom a hangja is, de a stílusa meg kifejezetten csöpögös, nyálas valami, szóval igényes zenének nem lehet nevezni.
2018. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Milyen kis kedves vagy a főnöködhöz.

Ez ízlés kérdése amúgy, ha nem tetszik valami, akkor nem tetszik. Szerintem Jimmy a förtelem.

2018. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves vagyok hozzá. Főnöknek nem nevezném, inkább barát :)
2018. nov. 4. 19:53
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Mert agysejtpusztító hatása van.
2018. nov. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Lehet, hogy valaki lenézi a mulatós zenét. Hogy pl esetleg olcsó hakninak gondolja meg nem egy túl magasröptűnek, és őt pl a mulatósok között adta a tv. Talán azért, mert nem figyelnek oda rá a zenére, amikor szól; mert pl szerintme minden műfajban/stílusban lehet nagyot alkotni, és Jimmy pl nagyot alkotott. Amúgy lehet az is, hogy csak "menőzni " akar a főnökasszonyod, merthogy milyen jó ő, az mennyire menő, hogy "nem áll be a sorba". De hát ez nem így működik!!!:) Ami jó, az jó, és Jimmy azért eléggé odatette, letett valamit az asztalra zenei téren. :) Szóval egyszerűen füllel se, lélekkel meg főleg nem figyelt oda a főnökasszonyod rá, amikor talán nem elég magas színvonalúnak találta. Szóval se fülben, se szívben, érzésekben nem volt ott. Ami meg tök rossz, mert ezeket úgy jó hallgatni, hogy teljesen átadod magad az élménynek, hogy picit úgy vigyen, picit úgy emeljen, hogy milyen szép, hogy milyen kellemes. Szóval valszeg pl egyrészt nem a művészetek,és másrészt nem a zene embere. És így nem is fogja sose megérteni, hogy mit esznek a Jimmyn. Mert amíg nem figyel oda rá... :S Mert pedig ha odafigyelne, és nyitott lenne pl új dolgokra is, mondjuk ha ez pl n eki még új, mert nem engedte még át magán ezt a zenét, ezt a stílust; de pedig letesztelhetné akkor, hogy teljes szívvel odafigyel; meg még teljes fülekkel is, mert ugye szerintem hallgatni se hallgathatta még úgy, hogy figyelt rá. Lehet, hogy fél az érzelmektől, és akkor így ilyenkor amikor megszólalt ilyen zene akkor "takarékra rakta magát", tehát ilyen energiatakarékos módra, hogy ne érzékelje,hogy valami, valami zene, valami érzelmes zene szól. Szerintem pl olyan rideg meg konzervatív lehet a főnököd; olyan ellenséges az újdonságokkal szemben, még gyorsan rákerestem, és jó szót hoztam be ide; ez szerintem kifejező erre:)
2018. nov. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se kedvencem, de még mindig inkáb Jimmy, mint a Kis Grófó meg a Halott pénz meg ezek...
2018. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

"Inkább Ő, mint az ACDC vagy valami más förtelem."


Az oké, hogy nem szereted, mindenkinek más az ízlése, de azért nem kéne tiszteletlennek lenni... Van, aki az AC/DC-t szereti (például én is).


Egyébként én azért utálom Jimmyt, mert szerintem szörnyű hangja volt, emberileg csapnivaló volt, de mégis királyként tekintenek rá. Nem bírom elviselni. De akik szeretik (mint ahogy te is), hallgassák nyugodtan, amint írtam, mindenkinek más az ízlése.

2019. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Mert gagyi volt, amit csinált szerintem.
2020. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Lehet nem szeretni, de az, hogy nem volt hangja az nem igaz.

Teljesen igényes volt, szívből jövő komoly szövegek. Talán a maiak, pl GWM igényesek? Aki arról énekel, hogy lovagoljon rajta egy nő a trágár szövegről nem is beszélve.

2021. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!