Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akusztikus gitár alapú zene...

Akusztikus gitár alapú zene átírása zongorára?

Figyelt kérdés
Egy számomra fontos személlyel van egy közös számom, amely gitár kísérettel szól, de szeretném egyszer eljátszani neki zongorán. Régen zongoráztam, szóval kotta alapján meg tudnám tanulni, de ahhoz sajnos nem értek, miként lehetne átírni. Van esetleg ötletetek, kitől kérhetnék segítséget? A dal elég egyszerű egyébként, legalább is így laikusan hallgatva.

2018. nov. 6. 09:17
 1/7 A kérdező kommentje:
kiegészítés: sajnos a szám akkordjai sincsenek meg
2018. nov. 6. 09:20
 2/7 Mojjo ***** válasza:

Akkor tulajdonképpen a gitárkíséret sincs meg, és ezt a nem meglévő gitárkéséretet kellene átírni zongorára? Azért szerintem érzed, hogy ez így nem teljesen kerek :)


Ha megvan, amit gitáron kell játszani, szerintem lesznek itt páran, akik szívesen segítenek, anélkül viszont nem nagyon tudunk mit tenni...

2018. nov. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos, csak az volt a fejemben, hogy lehet annyira egyszerű tipikus 3 akkordos zene, hogy nem is biztos, hogy probléma, hogy nincs meg. De persze ezt a zene nélkül nehéz megítélni.:D Megpróbálom először azt megtalálni.
2018. nov. 6. 09:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg is találtam.
2018. nov. 6. 09:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval ha esetleg valaki segítene átírni zongorára az akkordok alapján,kérem keressen meg, természetesen nem ingyen kérem.
2018. nov. 6. 09:32
 6/7 Mojjo ***** válasza:
Tedd be ide nyugodtan, és meglátjuk, mit lehet tenni :) De egyébként ha az akkordok megvannak, a legegyszerűbb, ha elakkordozod zongorán. Tudsz akkordokat fogni zongorán? Lehet egyszerre püfölni az akkord hangjait, lehet néha kis bontást beletenni, ez már csak rajtad múlik, de simán meg lehet csinálni.
2018. nov. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Írok privátban.
2018. nov. 6. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!