Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 6 húros vastag gitárhúr...

6 húros vastag gitárhúr szettet helyettesíthetek egy vékony 7 húros szett alsó 6 húrjával?

Figyelt kérdés

Egy nagyon vastag 6 húros 11-52-es húrszett valójában pontosan ugyanazokból a húrokból áll mint egy (ugyanolyan márkájú) 7 húros szett alsó 6 húrja?


(Ebben az esetben a vékony 11-es h húrt teszem az e húr helyére és hangolom fel e-ig - vagy esetleg d-ig - aztán a vékony 16os g húrt teszem a h helyére és így tovább... tehát ez így pontosan olyan, mintha vettem volna egy vastag 6 húros 11-52-es készletet?)



2018. nov. 10. 18:56
 1/3 Mojjo ***** válasza:
Gondolom, annyi válasz elég, amennyit a facebook csoportban kaptál... :)
2018. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, először írtam itt ki! Innen másoltam a gitáros csoportba! köszi!:)
2018. nov. 11. 00:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen. Ha a méret stimmel, ami neked kell.

Amúgy, miért írod külön hogy NAGYON vastag 6 húros? Ez egyaltalan nem vastag, standard hangolásban 52 alá sose mentem az E6nál. Lehet egy kezdő kéznek sok lenne, nem tagadom, de egyáltalán nem számít vastagnak, ezt normál készletek nevezhetjük nyugodtan.

2018. nov. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!