Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Lady Gaga vagy...

Szerintetek Lady Gaga vagy Justin Bieber a jobb énekes?

Figyelt kérdés

2018. nov. 15. 23:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Gaga belopta magát a szívembe a filmjével.. Zseniális. Így én rá teszem a voksomat.
2018. nov. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mojjo ***** válasza:
83%

Hát nem is tudom... szerinted egy Porsche 911, vagy egy kétütemű Trabant a jobb sportkocsi?


De komolyan, ezt a kérdést a humor kategóriába szántad, csak félrement, vagy mi? :D

2018. nov. 16. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lady Gagának nagyobb terjedelemben tud szólni a hangja, én azt gondolom. Muzikálisan és hangilag is egy magasabb szinten van. Justin Bieber sem tehetségtelen azért.
2018. nov. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Hogy kinek melyik hangszín tetszik jobban az eléggé szubjektív, de énektechnikailag Gaga jobb.
2018. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem szubjektív.

Gaga lassan Whitney Houston-i magasságokba emelkedik ének technika szempontjából, Justin hangja pedig ugyan jól szól, de semmi különlegeset nem tud csinálni vele.

2018. nov. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Gaga! Ilyen csodás hangja csak neki van... Jó vannak kivételek! Justin-nak van hangja de nem különleges és felejthetetlen...

Ezért GAGA!!

2018. nov. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hahahaa...egyértelműen Gaga! Őt még soha sem hallottam hamisan énekelni, és ahogy előttem is írták, sokkal nagyobb a hangterjedelme, kegyetlenül szépen énekel, technikailag is elképesztően teljesít, és mindezt igazán érdekesen oldja meg.
2018. nov. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
7%
Egyik sz..rabb mint a másik
2018. nov. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Gagát hallottad egyáltalán élőben énekelni? 🤔
2018. nov. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De, ez igenis szubjektív, hogy kinek ki, melyik hangszín, tetszik jobban, Ez is olyan, mint bármely művészeti ág. Kinek mi, és ízlésről ezért nem érdemes vitatkozni.


Viszont, van objektív része is az éneklésnek. Mennyire tiszta, mennyire díszített, mennyire beleélt, mennyire hiteles, falzett hang, vibrátó, hangmagasság, erősség, könnyedség, stb...

És Gaga ezeket jobban kihasználja.

2018. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!