Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok mondani jó magyar...

Tudnátok mondani jó magyar rappereket follow the flow, majka, byealex (talán) -en kívül?

Figyelt kérdés
Eddig egyet sem találtam minden arról szól, hogy rá élvezek a fejedre meg stb. dalszöveg ami totál gáz... Meg most be jött a magyar mumble is ugye.
2018. nov. 16. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Ezek mint jó rapperek? Ne viccelj.


Magyart mondani nagyon nehéz, nincs igazán jó. Külföldi több van.

2018. nov. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkezdet phiai
2018. nov. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
24%
ESSEM legjobb, meg bsw is elég jó
2018. nov. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Funktasztikus, garantálom neked hogy agyon veri az általad felsoroltakat. Egyszerűen olyan brutálisan jó szövege, stílusa van az embernek hogy azt más magyar előadónak ebben a kategóriában nem sikerült überelnie.

Bár az hogy ,,jó rapper" az teljesen relativ, ízlés kérdése. De tény hogy teljesítményben, tehetségben Funktasztikus az egyetlen amelyik labdába rúghat a magyar művészek közül.

2018. dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nigi ❤️

GHP (igaz, feloszlottak, meg szlovákiaiak, de magyarul beszélnek)

És a többiekre csak annyi, hogy ízlések és pofonok, kérdező, pl a Follow the Flow-t én is szeretem, és Majkát is szívesen hallgatom. ByeAlextől csak a régi számait hallottam, mint rapperről nem tudok véleményt mondani.

2019. febr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok rappereket mondani neked, de Alex biztosan nem az. :) Szokott dolgozni rapperekkel, de ő énekes.
2019. ápr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%
Az ilyen kérdéseket feltevő taknyok tartják el, az ilyen kókler, magukat zenészeknek nevező senkiket! Nézz már utána a zenei műfajoknak, mielőtt felteszel egy ilyen kérdést ember!
2019. júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!