Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek menjek el egyedül...

Szerintetek menjek el egyedül vagy hagyjam ki 'álmaim' koncertjét?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Május 28.-án lesz Budapesten Muse koncert és szeretnék elmenni.

Épp a 18. szülinapom körül lesz , szüleim már mondták is hogy megengedik hogy elmenjek. (Barátokkal gondolták)


Viszont sajnos a barátaim zenei ízlése mérföldekre van a Muse-tól, még csak hallásból sem ismerik. Idegenekkel pedig nem nagyon szeretnék menni.


Szóval godolkodtam rajta hogy elmegyek egyedül, mert nekem megérné, viszont a szüleim biztosan nem örülnének neki, és az az igazság hogy én sem tartom a legjobb ötletnek.


Esetleg még fontos lehet hogy vidéken élek, így utaznom is kellene több órát.


Szerintetek megérné ez így?


17/L



2018. nov. 16. 23:00
 1/7 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
100%

Szia!


18 évesen nem mersz elmenni egyedül “álmaid koncertjére”? Nemá. Ki ne hagyd!

2018. nov. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tinikoromban (16 évesen) Bécsbe mentem ki egy Blink 182 koncertre. Fogalmam sincs mit bírtam abban az igénytelen zenekarban akkor, de akkoriban az volt az álmom, hogy kimenjek egy blink koncertre. :D Hamisan énekeltek, de jól éreztem magam viszont hozzáteszem, hogy ma már nem mennél el :D
2018. nov. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
(ja azt elfelejtettem lényeget: válaszolni a kérdésre :D) Egyedül mentem Bécsbe én is anno, viszont Neked lány létedre erősen ajánlott azért egy kísérő, mert sok a beteg ember és jobb vigyázni, mert Ti lányok ilyen helyen nagyobb veszélynek vagytok kitéve egyedül, mint egy fiú. (Leszarom a feministákat, ez így van). Szóval minimum egy barátnődet/barátodat tényleg jó lenne beszervezned valahogyan. Akár fizesd ki a jegyét neki is, ha nem szereti a zenét.
2018. nov. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi képpen se hagyd ki!Esetleg még azt próbáld meg, hogy ha a barátaid zenei ízlése más, akkor mondjuk az arénáig elkísérnek, nem mennek be veled, viszont még sem leszel egyedül. Bent a koncerten nem hiszem, hogy bármi probléma lenne, ugyanakkor az utazás során lenne veled valaki. A Muse a legjobb együttes élőben, és nem tudhatod mikor jönnek legközelebb, szóval szerintem nézd meg őket élőben!
2018. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Óriási Muse rajongóként azt mondom, ha megteheted, hogy ott legyél, akkor semmiképp se hagyd ki! Nekem ez már a sokadik Muse koncertem lesz, a világ egyik legjobb koncertzenekaráról van szó, minden alkalom megéri.

Persze, nem tűnik veszélytelennek a dolog, de ugyanennyire veszélyes egy nagykorúnak is elmennie bárhová. Utazni ennyi idősen már ügyesen, odafigyelve tudsz, a koncert is egész más jellegű egy arénában, mint mondjuk egy nyári fesztiválon. Ha a tömegben nem érzed magad biztonságban, akkor vegyél ülőjegyet, szerintem az sem rossz, legalább látod a show-t, nem csak hallod.



Nincs amúgy egyetlen ismerősöd sem, aki megy? Tök jó alap ez a barátkozásra szerintem, simán lehet, hogy az iskoládból, vagy a rokonaid körében van olyan, akiről nem tudod, de szereti a bandát és szívesen elmenne. Én tuti kiírnám a helyedben a facebook-ra, hogy tervez-e jönni valaki, meglepődhetsz :)

Vagy össze lehet kötni a dolgot úgy, hogy hátha valamelyik ismerősöd, vagy akár a szüleid, ha aznap estére csinálnának valami programot maguknak Budapesten, akkor elvihetnek a koncertre és érted jöhetnek a végére. Egy koncertet egyedül simán ki lehet bírni, úgyse a társaságodra figyelsz, hanem az élményre :)

2018. nov. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg keress hasonló ízléssel rendelkező havert:D nem azt mondom hogy cseréld le a barátaid, félre ne érts, csak májusig még van idő és egy korabeli lánnyal aki ugyanúgy rajong értük szerintem király lenne, és legfőképp nem lennél egyedül! És akár egy jó barátság kezdete is lehet, kitudja. Vagy tényleg kérd meg őket hogy kisérjenek el, ők pedig addig menjenek el szórakozni vagy üljenek be valahova, keressenek máshol bulit és majd találkoztok:D de semmiképp ne hagyd ki, Muse fanként mondhatom hogy biztosan megéri és ne félj lépni, ha erről van szó.
2018. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is nagyon szeretnék elmenni a koncertre, de szintén nincs kivel... írtam privit, ha esetleg szeretnél csapódni valakihez a koncerten.😊

(20/L)

2019. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!