Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagy nevű zenekarok miért nem...

Nagy nevű zenekarok miért nem veszik fel újra a zenéiket?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam Alvin koncerten, tök jól szóltak a zenék.

Hazajöttem, hogy meghallgatom az egyik tuti számot, amit eddig még nem hallottam.

Erre olyan szar minőségben van mindenhol, valszeg valami pincében vették fel.


Miért nem szánnak időt arra, hogy normális minőségben felvegyék?

Pénzük van, technika van.


2018. nov. 17. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Van pénzük? Ezt honnan veszed? :D Melyik szám volt az? Elég sok válogatásalbumot adtak ki amúgy.

"Normális minőség" Na ez az. Akármelyik előadó mostani zenéit hallom, mind idegesít. Annyira steril a hangzás, annyira szarrá kevert, ami számomra élvezhetetlen. Konkrétan rosszabbul esik hallgatni mint a magas alapzajos, dobozhangos demodelvételeket. Én ha Alvinék lennék, bizonyos dalokat már csak ez okból sem vennék fel újra. Ami meg működhetne technikailag, talán olyan sokba kerülne hogy nem éri meg sajnos. És hát van olyan is, ami csak akkor egyszer volt pont olyan, mint Elvis elnevetős éneke. :) Azt se lehetett volna mégegyszer ugyanúgy egy stúdióban. Mint ahogy az újraszinkronizálásnál is hiába ugyan azok a hangok és a rendező meg minden, van egy korszak, egy lelkiállapot. Nem hozza vissza ezeket sem a pénz sem a profizmus, és jól is van ez így.

2018. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogyha jól tudom az Alvin az ugyebár egy punkzenekar. Nos, az igazi punk rockhoz bizony hozzátartozik a nem éppen profi hangzás, és ez így van jól. Egy punk rock dal szóljon zajosan és nyersen, ahogy azt kell. Részben ettől is szeretjük a punkot.
2018. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt mind értem, de a koncerten meg tuti hogy belenyúltak az alapba, mert marha jól szólt, bár a Negra se egyszerű.
2018. nov. 17. 19:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként a Kottona Klári c szám volt.
2018. nov. 17. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt én is szeretem, játszani is. Alvinmánián rajta van, és ott jól szól.
2018. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!