Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A mai modern zenékhez (pop,...

A mai modern zenékhez (pop, rap) milyen típusú gitár illik?

Figyelt kérdés

Nem igazán vagyok tisztában ezzel, de most szeretnék elkezdeni gitározni és egy kis segítséget kérnék. Olyan előadókra gondoltam, hogy azoknak a zenéit játszanám szívesen, mint pl: Lilpeep, xxxtentacion, Byealex, Ak26, Billie Eillish stb...


A gitározás mellett szeretnék énekelni is(egyébként jártam zeneiskolába, ott zongoráztam, altfurulyáztam, german furulyáztam, barokk furulyáztam és kürtöztem, de egyik hangszer se jött be nagyon, meg igazából a szolfézs érdekelt), esetleg ha ez számít valamit a gitár fajtájának meghatározásában.


Természetesen elfogok menni magántanárhoz, de erről nem találtam semmi infót. Előre köszi a válaszokat.



2018. nov. 20. 22:31
 1/2 anonim válasza:
60%
Ebben a műfajban effekteket szoktak használni és alig van jelentőssége a gitárnak, tahát nem számít milyen.
2018. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%
Ez zene, mindenki azt csinál, amit akar, végül úgyis az számít, hányan hallják annyiszor, hogy megkedveljék.
2018. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!