Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek baj, ha többféle...

Szerintetek baj, ha többféle rock/metal zenei stílust is hallgatok? Nektek melyik a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Elég sok műfajt hallgatok, pl. szeretem a pszihodelikus rockot, a blues rockot,a punkot, goth-ot,alternatív rockot, noise rockot, a shoegazet stb. De még nagyon szeretem a black metalt, nu metalt, power metalt, alternatív metalt, thrash metalt, pár death metal bandát, a sima metált, melodeath-et, szinfónikus metált szóval kb. minden rock/metal zenei stílust, kivéve a rap metalt(amiben nagyon sok a rap zenei hatás), és ilyen CORE zenéket (metalcore, deathcore, rapcore) és a glam metalt. Megférnek ezek egymás mellett?

2018. nov. 21. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Megférnek ezek egymás mellett?"


Parancsolsz? Hány éves vagy egyébként?

2018. nov. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj, ez a normális.
2018. nov. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem baj. Én is mindenfélét szeretek metálon belül: metalcore, black metál, dallamos death metál, szimfonikus metál, power metál, heavy metál, alternatív metál, keresztény metál, gothic metál

🙂🤘

2018. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez hallatlan! Hát mégis hogyan gondolod ezt?! Nem szégyelled magad? Még ilyet!
2018. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Szörnyűségesen nagy baj; eget verő, égbekiáltó. Ne aggódjál, ne ítéljed meg magad; ami tetszik, az tetszik, azt kész; nem ártasz vele senkinek; csak ez a zenei stílus, ami neked belülről jön.


Hallgatok Bon Jovit, Bonnie Tylert, Linkin Parkot, Eddát; Subscribe-ot (van ilyen együttes,magyar), Tankcsapdát, Zanzibárt; Nemtom, melyik számít ebből rocknak.

2018. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy tudd: a baj ellentéte.

Ha valamire mindenképp azt kéne mondanom, hogy "baj", akkor azt inkább arra mondanám, ha valaki folyamatosan, csak és kizárólag ugyanazt az alműfajt hallgatja. Bár igazából ez se baj, nekem legalábbis nem, max neki, de neki se. Mindenki azt hallgat, amit akar.

2018. nov. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsánat de neked béke nobel díjat kell adni
2021. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!