Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek nincs furcsa érzésetek...

Nektek nincs furcsa érzésetek ha Black Metalt hallgattok?

Figyelt kérdés

Amúgy vallásos vagyok valamilyen szinten.Voltam első áldozó,mamám nagyon mélyen vallásos..

Metalt szoktam hallgatni,ezen belul heavy metal.Kedvencem a Judas Priest,Accept,Led Zeppelin,Black Sabbath..

Meghallgatom a death metalt,arch enemy stb..alternativat is mint pl a Manson..tehat igazabol minden félét..


Black Metal..Szeretem!Tetszik a hangzasa igazabol az egesz.A szöveget nem nagyon ertem.Szeretnem hallgatni,de mintha a lelkem fajna tole vagy nem is tudom,lefaraszt,elszivja az energiamat!

EZ a kedvencem. [link] (burzum)

Ez meg annyira nem is,na de ezek a számok:

https://www.youtube.com/watch?v=tobq_Dkm1iE

https://www.youtube.com/watch?v=3b2iLq6f3E0

https://www.youtube.com/watch?v=ugX0T2yi20s


Gondolom azert van amugy mert legbelul tudom,hogy rossz amit teszek (nem kene ilyet hallgatni,vagy nem is tudom)...elnezest a helyesirasi hibakert! \m/



2018. nov. 24. 14:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy ez rossz dolog,es nem ertek ezzel egyet!

Átkokból emeltünk templomot,

Pentagrammok erdején

A pokol minket vár, ott ülünk

Majd Baphomet jobbján

Nem kell egy álszent isten hazug jósága

Szolgálnak majd az angyalok,

Vigyáznak ránk a csillagok

Halotti tort ülünk, s megisszuk

Jézus vérét

De ez a szöveg annyira kreativ,vagy nem is tudom..Tetszik

2018. nov. 24. 14:12
 2/16 anonim ***** válasza:
22%

nekem egyetlen fura érzésem van, az pedig az h mi ez a fosadék

ez a dalszöveg meg nagyon lerágott csont, kb akármelyik norvég black banda szövege lehetne, vagy behemoth, sőt szerintem onnan is csórták

2018. nov. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kerdes,de azert koszi a faradsagot.
2018. nov. 24. 19:49
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy kedvencem a black metal, de engem kifejezetten megnyugtat, meg tetszik úgy az egésznek a hangulata. Amúgy vannak nem sátánista bandák is, pl. Immortal, Borknagar, Ulver, Nargaroth ( igaz, nála pár számban ott vana sátánizmus témája) stb. Meg sok előadónál a számok se szólnak többnyire a sátánizmusról, kivéve az ilyen Behemoth, Gorgoroth, félék, náluk azért jóval többször( de őket is szeretem )
2018. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Mojjo ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy rosszat teszel azzal, hogy black metalt hallgatsz. Ez csak zene, ezzel nem tudsz rosszat tenni. Ha tetszik, hallgasd, ha nyomaszt, nem jó érzés, akkor ne hallgasd. Nem fog a lelked a pokolban égni miatta, ha ettől félsz :)
2018. nov. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a vallás ne befolyásolja a zenehallgatásod. Ne vedd komolyan a dalszöveget, vagy valami. Nyílván ha hívő vagy valamennyire tisztelned kell a vallást, de ez már nem a középkor, ennyire nem kell komolyan venni.
2018. nov. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem errol van szo.Nem vagyok en annyira nagyon vallasos,es tetszenek a szovegek megha nem is ertek egyet vele.Csak nem ertem mitol van rossz es nyomaszto erzesem.
2018. nov. 25. 12:28
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Azért is lehet nyomasztó, mert még nem szoktál hozzá, és ugye a zene is ezt a rideg, gonosz érzést sugározza. Nekem is ilyen érzésem volt elsőnek, meg bűntudatot is éreztem, de aztán hamar, kb. 1 hét után elmúlt, és nagyon megszerettem.
2018. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A black metalnak éppen az a célja, hogy nyomasztó hangulatot fessen le, ezért ha így érzel, csak annyit jelent, hogy nálad elérték a művészi szándékukat.
2018. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a hasznos valaszokat! \m/
2018. nov. 25. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!