Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » YoonGi (bts) családjáról...

YoonGi (bts) családjáról mondtok nekem érdekességeket? Pl a szüleivel, nagyszüleivel való kapcsolatáról

Figyelt kérdés

2018. nov. 30. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszülővel kapcsolatban nincsen infóm, nem olvastam/hallottam erről.

Azt tudni kell, hogy szegény családból származik.A szüleivel való kapcsolata nem volt egyszerű.Mikor kiderült,hogy érdekli a zene/rap/szövegírás(ekkor kb.12 éves körül volt) a szülei ezt nem nézték jó szemmel,azt szerették volna,ha inkább a tanulmányaira koncentrál.Ezzel ellentétben a bátyjára több figyelmet fordítottak.Talán ez is hozzájárult ahhoz, hogy Suga zárkózott,és depresszióra hajlamos lett.

Természetesen a szülei ma már nagyon büszkék rá.

2018. dec. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Yoongi nem ápolt valami jó kapcsolatot a szüleivel.

Már gyerekkorában sok dalszöveget írt azonban a szülei ezt nem nézték jó szemmel és elvették tőle az összeset,azzal az indokkal,hogy inkább a tanulással foglalkozzon.


Körülbelül akkor kezdett érdeklődni a kosárlabda iránt,de a zene akkor is a szenvedélye maradt.

13 évesen megtanulta hogyan használja az MIDI-t.A családja rossz állapotának köszönhetően kénytelen volt dolgozni,úgy döntött elutazik más helyekre,hogy eladja zenéjét az utcákon viszont ez cseppet sem volt egyszerű ugyanis nagyon nehéz volt eladni és az emberek becsapták.


Sokszor az evés és buszozás közt kellett választania,amikor megpróbált egy 2 dolláros tésztát vásárolni nem volt pénze rá így éhes maradt.


Yoongi a D-Town (Daegu Town) néven ismeret underground rapper csapat részévé vált,és a Gloss nevet kapta.

Ebben az időben elment a BigHit "Hit It!" nevű meghallgatásra.A meghallgatás után 2.helyet ért el és végül Bang PD-nim megígérte neki,hogy egy rapper csapatban lesz kevés koreográfiával és nagy hangsúlyt fektetve a termelő képességére.Ekkor ismerhette meg Namjoon-t is,attól a naptól kezdve Ő és RM együtt éltek és várták a többi tagot.


Amikor gyakornok volt újságíróként dolgozott.A papírok átadásakor azonban egy autó neki ütközött,amely teljesen megrongálta a vállát.Ahelyett,hogy elmondta volna titokban tartotta,mert attól félt,ha kiderül elveszíti pályafutását.Még sajnos mai napig nincs rendben a válla.


Most tulajdonképpen leírtam röviden az élettörténetét,remélem megvagy elégedve vele,csak megjegyzem mindezt angolról fordítottam. :D

2018. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit hozzáfűznék egyszer azt mondta,ha lesz egy gyereke sok időt szeretne vele együtt tölteni és egy apa-fia barátságot kialakítani,ugyanis Ő ezt gyermekkorában nem kaphatta meg,az apukája keveset foglakozott vele.


Szegénynek biztos nem volt egyszerű a szülei miatt.😔

2018. dec. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit sem tudhatunk biztosra mert lehet hogy az osszes idolnak csak valami kitalalt szoria van hogy jobban szeressek oket. De ezt most nem azert mondom(Yoongi a UBm)
febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!