Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Budapesten hol lehet Nightwish...

Budapesten hol lehet Nightwish-es, Epica-s vagy Sonata Arctica-s cuccokat venni?

Figyelt kérdés

Egy barátomat szeretném meglepni egy zenekaros pólóval, de nem tudom, hol tudnék beszerezni egyet. Rendelni háromszor próbáltam hivatalos webshopokból, egyszer elkeveredett, egyszer mást küldtek, egyszer pedig nem volt. Úgyhogy úgy döntöttem, személyesen próbálok beszerezni valamit. Interneten már keresgéltem, és a rockpince szimpatikusnak, tűnt, de a facebook oldal alapján lehet, hogy konszolidált lányként kissé kellemetlenül érezném magam.

Nem nagyon van tapasztalatom, úgyhogy a tiétekre lennék kíváncsi. Ha szeretnék beszerezni egy pólót a kérdésben említett zenekarok egyikével, akkor hova érdemes mennem?



2018. dec. 3. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én a Rockpincében vettem a Nightwish pólómat, nagy ott a választék. Nem hiszem, hogy kellemetlenül éreznéd magad, én sem nézek ki úgy, mint egy "metalhead", de ez nem jelent semmit :)
2018. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!