Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Első elektromos gitáromnak...

Első elektromos gitáromnak egy Yamaha Pac112 néztem ki. Tudnátok néhány hasznos infóval ellátni, jó gitár árérték arányban, illetve ténylegesen mondhatjuk, hogy jó kis gitár?

Figyelt kérdés
Elektromos gitár
2018. dec. 12. 19:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Yamaha pacifica 112J amire gondolok nem 112v
2018. dec. 12. 19:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen teljesen megfelel első hangszernek. Bár nekem nincs ilyen így nagy tapasztalattal nem tudok róla beszélni, de volt már a kezemben és az első benyomásra én jónak találom.
2018. dec. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mojjo ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Ez egy jól összerakott jó kis gitár. Persze erősen függ attól, milyen zenére használnád.
2018. dec. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kényelmes jó hangú hangszer. És jelenleg jól árazott is.
2018. dec. 14. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hello! Én most kezdtem a gitározást, de én azt tudom Neked mondani, hogy ne csak rábökj egyre oszt megveszed. Menj el üzletekbe kérdezz utána próbáld ki. Jobb helyeken mást is a kezedbe adnak behangolják s mondanak róla mindent. Ilyen pl a Hangszerker. Nagyon jófejek az ott dolgozók segítőkészek. Én ott vettem. Elösször én is ilyen testfélét akartam, de végül lespaulom lett mert kényelmesebb és szebb hangja van (nekem). Nagyon sokfajtát adott a kezembe kényelemre és hangzásra Vele győztek meg. A lespaul forma nem volt soha a kedvencem, de a gitár nem csak kinézet, szóvaal yapp. Persze fontos, de jól is néz ki. Sőt az aki mutogatta a gitárokat azt is véleményezte nekem totál barátságosan, hogy hogyan állnak. Igaz kissé lespaul fan volt saját bevallása szerint. De ott volt a kedvesem akivel egyhangon mondták, hogy hiába ez áll jól XD mert egy másik curt cobaines gitárt nézegettem ami jól állt szerintük is, de ez volt a nyerő hang és kényelem terén illetve külső megfigyelőként kinézetnek is jobban állt. 45 volt. Egy Epiphone Les Paul Special II

[link]

Csak, hogy lásd képen is. Nem reklám, csak így tudom úgy megmutatni, hogy mégse hangszerker reklámot adok még weblappal is XD nem fizetnek érte XD na, de járj körbe próbálj ki sokfélét kérdezd, h melyik lenne jobb hangzásban a te zenéidhez stb. Persze bármilyen gitárral bármilyen zenét le lehet játszani, de azért vannak különbségek! :D

2019. jan. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!