Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Yamaha pacifica 112 VM Red...

Yamaha pacifica 112 VM Red Metallic vagy Fender squier contemporary stratocaster vagy Fender squier vintage modified 70s stratocaster (Gilmour fekete Ezek közül melyik lenne a legjobb választás, ha Bon Jovi és Pink Floyd élvez prioritást?

Figyelt kérdés
Elektromos gitár
2018. dec. 26. 11:29
 1/4 Mojjo ***** válasza:

Yamaha Pacifica 112. A Squier Contemporary széria sajnos nem sikerült annyira jól, hiába nem valami olcsó, és amúgy sem árt, ha van humbucker és single coil is a gitáron. A Vintage Modified szintén nem a legszuperebb Squier széria, és ugyanazt tudom mondani: jó ha van humbucker és single coil is a gitáron. Egy HSS hangszedőkiosztású Squier Standard Stratocaster lenne az, ami Squierből méltó ellenfele lehet a Yamaha Pacifica 112-nek. Ha olyat találsz, azt érdemes megfontolni. Lehet, FatStrat néven találod meg néhány hangszerboltban, pl:

[link]


De amúgy az általad felsoroltakból egyértelműen Yamaha.

2018. dec. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Thomman oldalról bátran rendeletek hangszert? Megbízható oldal? Fizethetek Ft-ban?
2018. dec. 26. 16:35
 3/4 Mojjo ***** válasza:

@2: Nem feltétlen azért linkeltem, hogy innen rendelj, hanem azért, mert itt találtam meg leggyorsabban ezt a gitárt. Amúgy igen, maximálisan megbízható oldal, nyugodtan lehet rendelni tőlük. Annyi a buktatója, mint bármelyik webshopnak: ha bármi garanciális probléma van, neked kell saját postaköltségen visszaküldeni hozzájuk a gitárt.

Ha bankkártyával fizetsz, természetesen forintban lesz megterhelve.

2018. dec. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vox VX I milyennek mondható?
2018. dec. 26. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!