Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol lehet vásárolni ilyen...

Hol lehet vásárolni ilyen CD-ket olcsón?

Figyelt kérdés
Pl. Panic! At The Disco , My Chemical Romance, Twenty One Pilots,Fall Out Boy, Green Day stb. CD-ket hol lehet olcsón Magyarországon beszerezni? Gondoltam rendelek a Media Marktól de mikor megláttam a szállítási díjjat.. inkább nem. Válaszokat előre is köszi.

2018. dec. 26. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ki vesz manapság még zenei CD-t?!?!
2018. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az aki szeretne :DD
2018. dec. 26. 17:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vennének cd-t az emberek, nem árulnának tengernyit a Media Marktban.
2018. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Ja bocs, nem olvastam, hogy írtad a Media Marktot. Mondjuk nem muszáj rendelni, elmész és megveszed...:D
2018. dec. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
I walk a lonely road
2018. dec. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amugy nekem is sok van itthon, es pl. hiába nem halgatom, szerintem önmagában is tök feeling. de amúgy ja, ha csak a kiszállitást sokallod akkor elmész és helyben megvetted. Biztos hogy van a közeledben egy üzlet, gyakorlatilag minden nagyvárosban van.
2019. jan. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bandrás74 ***** válasza:
Olcsón csak használtat tudsz venni.Facebook-on vannak magyar csoportok is,ahol megy a cd(kazi,vinyl) biznisz.Ajánlom,hogy nézz körül ott is.
2019. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dodax.
2019. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!