Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a címe és előadója annak a...

Mi a címe és előadója annak a magyar zeneszámnak, aminek a refrénje, hogy "Újratervezés"?

Figyelt kérdés
Pár éve a Jazzy Rádió sokat játszotta, de én csak ennyire emlékszem belőle és se a címét, se az előadót nem tudom, így azt sem tudom, hogyan kéne keresnem.

2019. jan. 4. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

zeneszoveg.hu

Ha rádióban hallasz egy zenét, amit nem tudsz, akkor azt úgy lehet megtudni (nem sokkal utána) hogy jegyezd meg, hogy mikor hallottad (óra-perc), melyik rádión, utána pedig mostszol.hu, ott lehet visszanézni.



Pintér Béla

[link]


Varga Viktor

[link]


Hangmás

[link]


Children of distance

[link]


Ezek közül válaszd ki azt, amelyiket keresed. Nyomsz egy hasznost?

2019. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, mindenképpen ment a zöld pacsi, mert hasznos a hozzászólásod! Sajnos nekem úgy tűnik, hogy nincs köztük, amit keresek. Emlékeim szerint egy vidám, pörgősebb jazzes-popos szám volt, amiben nő, vagy női vokál énekelte (talán refrénként), hogy újratervezés.


Ha már akkor tudtam volna, hogy érdekelni fog, ki az előadó, akkor meg tudtam volna nézni a Jazzy oldalán is a játszási listában, hogy kit hallok, de csak azután jutott eszembe, hogy erre kíváncsi vagyok, amikor már nem hallottam többé a rádióban.

2019. jan. 7. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!