Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tektek melyik Mad World...

Tektek melyik Mad World tetszik jobban a Tears of Fears-es, vagy a feldolgozása?

Figyelt kérdés
A másiknak sajnos, most hirtelen nem ugrik be az előadója.
2019. jan. 7. 20:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Tears For Fears pontosabban.
2019. jan. 7. 20:06
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyik feldolgozásra gondoltál? Gary Jules, Imagine Dragons, vagy a Rúzsa Magdi félére?
2019. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem a Gary Jules-félére gondolsz "a feldolgozás" alatt. Az eredeti nekem jobban tetszik. Illik a Gary Jules-féle előadásmód a dalszöveghez, de talán pont azért nem bírom azt a verziót annyira, mert nagyon próbálja lenyomni az ember torkán a szöveg hangulatát, amivel - ellentmondásos módon - szerintem csak kevésbé adja át hitelesen, mint az eredeti. Meg Curt Smith vokálja azért nagyon üt, na.
2019. jan. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tears for fears, egyértelműen.
2019. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tears for Fears-é, és szomorú, hogy ezt a youtube-on csak 9 millióan látták, míg a nyomihangú juliét 133 millióan. :(
2019. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is a napokban tudtam meg, hogy ez az eredeti verzió, és tényleg sokkal jobb. Persze a Gary-féle se rossz, de az eredeti, annak ellenére hogy szintipop, mégis mélyebb. A Rúzsa Magdis feldolgozáshoz még nem volt gyomrom, de lehet hogy csak túl előítéletes vagyok szóval majd meghallgatom azt is.
2019. jan. 9. 17:21
 7/8 A kérdező kommentje:
Fú meghallgattam a Rúzsa féle változatot, és rosszabb mint gondoltam.
2019. jan. 10. 08:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak az imangine féle váltotot láttam az is nagyon jó
2020. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!