Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A helyemben mennétek énektanár...

A helyemben mennétek énektanárhoz?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=S48Z8HufXTk

Egyáltalán nincs képezve a hangom, sosem voltam énektanárnál sem.Ez a felvétel is telefonnal lett felvéve

Jöhet hideg-meleg. Elfogadom a negatív de építő jellegű kritikákat is. Max megunom és kitörlöm a videót :)


2019. jan. 7. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Heló!



Mivel láthatóan szeretsz énekelni, és szeretnél jobb lenni, ezért mindenképp érdemes lenen elmenned.

2019. jan. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen nagyon szeretek énekelni. Drága amúgy?
2019. jan. 7. 23:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Hajra! eloszor nem tudtam eldonteni, hogy eredetie vagy nem.
2019. jan. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2019. jan. 8. 00:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, attól is függ, hol laksz. Biztos drágább például Budapesten, mint vidéken. Inkább az a kérdéses, hogy jó-e a tanár, vagy sem. Ha jó, simán megér alkalmanként több ezer forintot is, mert biztos, hogy lesz haszna.
2019. jan. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ez az a hang, amire egy válogatón azt mondanák, hogy ha a családnak tetszik és szereted csinálni, akkor hajrá, otthon vagy a zuhany alatt jó. Nekem rettenet sok helyen hamis, alulintonált, bizonytalan. Vannak hangok, amiket rendszeresen nem találsz el. hűű, most 2:37-nél a hideg is kirázott :o ki is kapcsoltam.


Ne haragudj, de szerintem nem jó. Buliban, 5 sör után karaokézni klassz, még király is lehetsz vele, de ennyi.

2019. jan. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Nekem rettenet sok helyen hamis, alulintonált, bizonytalan. Vannak hangok, amiket rendszeresen nem találsz el. hűű, most 2:37-nél a hideg is kirázott :o ki is kapcsoltam."


Váóóó, komolyan? Nehogy már! Egy képzetlen ember ezt csinálta?! Ejha!!


ERRE VALÓ AZ ÉNEKTANÁR! Ezért kell képeznie magát. Nonszensz!

2019. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezesetben persze, bárkinek, aki nem tud énekelni, vagy nem jól énekel érdemes elmenni énektanárhoz, mert javít a dolgon. Szóval ha csak ez a kérséd, hogy ennek a hangnak szüksége van-e tanárra, akkor igen, nagyon is. Persze ha a buliban karaoke-zás a cél, akkor nem... más esetben meg szerintem nincs benne semmi kiemelkedő, ami miatt megérné.
2019. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Elton John azért jobban csinálja.
2019. jan. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Inkább leszedtem,mert nekem sem nagyon tetszett.Talán majd ha nem leszek megfázva újra felveszem és hátha jobb leszek magamhoz képest :)
2019. jan. 11. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!