Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Hogy lehet valakinek ilyen jó a hangja?

https://www.youtube.com/watch?v=sFBWY_sA2QA&list=RDsFBWY_sA2..

jan. 17. 16:29  Privát üzenet  

A válaszok
Hallottam már száz jobbat. Nem nagy durranás. A kinézete már annál jobb.

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 17. 16:40 Privát üzenet
kgnemeth nevű felhasználó válasza:

Nem rossz, de azért nem egy Katya Chehova (Катя Чехова).

Ha jó hangú énekesnőt akarsz, hallgass Celtic Woman albumokat, koncerteket, a youtube tele van velük.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 17. 16:43 Privát üzenet
Hát nekem ez eléggé autotune gyanús. Nem erőteljes és ritka, de itt-ott kitűnnek klasszikus hibák, mint például az, hogy hirtelen hangszínváltás átmenet nélkül, azonnal történik, vagy a magasabb kitartott hangok túl egyenletesek és simák. Utóbbi lehet szimpla tehetség is, de mások ezt éveken át tanulják profi szinten és lehet soha nem érik el, szóval gyanús.

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 17. 17:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Más dalokban teljesen más hangszínbe képes vinni, igen tudom felvétel meg minden, de akkor is valami van ebbe, 6 éves korom óta zenélek, de ebbe látok valamit :|

# 4/4Időpont jan. 17. 17:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek jó hangja van Nicki Minaj-nak?
Melyik az a húrfajta amelyiknek szép hangja van és viszonylag sokáig bírja?
Melyik ez a szám? "Kay Ó kay Ó kay" pasi vaskos hangon énekli, "kéj-ó-kéj-ó-kéj". Valami metálos lehet, vagy nemtom, de a pasasnak olyan jó metálos hangja van. Angol.
Csak engem irritál nagyon a Margaret Island énekesnőjének, Lábas Viktóriának a hangja és a nem létező artikulációja?
Csak szerintem ment el Chester Bennington hangja?
Miért más a hangja a gitáromnak?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!