Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet valakinek ilyen jó...

Hogy lehet valakinek ilyen jó a hangja?

2019. jan. 17. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hallottam már száz jobbat. Nem nagy durranás. A kinézete már annál jobb.
2019. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de azért nem egy Katya Chehova (Катя Чехова).

Ha jó hangú énekesnőt akarsz, hallgass Celtic Woman albumokat, koncerteket, a youtube tele van velük.

2019. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez eléggé autotune gyanús. Nem erőteljes és ritka, de itt-ott kitűnnek klasszikus hibák, mint például az, hogy hirtelen hangszínváltás átmenet nélkül, azonnal történik, vagy a magasabb kitartott hangok túl egyenletesek és simák. Utóbbi lehet szimpla tehetség is, de mások ezt éveken át tanulják profi szinten és lehet soha nem érik el, szóval gyanús.
2019. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Más dalokban teljesen más hangszínbe képes vinni, igen tudom felvétel meg minden, de akkor is valami van ebbe, 6 éves korom óta zenélek, de ebbe látok valamit :|
2019. jan. 17. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!