Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok szakítás utáni dalokat...

Tudtok szakítás utáni dalokat írni ebben a megközelítésben?

Figyelt kérdés

Egy éves kapcsolatunknak vetett véget január 2.-án a volt barátnőm aki örökké depressziós volt, már amennyire azt kapcsolatnak lehetett nevezni, de jobbik esetben is inkább egy közepes barátságnak. Ha nem ő vetett volna véget ennek, akkor valószínűleg én, csak kb. 48 órával később.

Amilyen szakítós dalokat én keresek, azok nem szomorúak, meg csöpögősek, hanem azt fejezze ki, hogy már előbb véget kellett volna ennek vetni, időpazarlás volt az egész, aki csak húzta a másikat, és még mindig egyértelműen a hat utcával megcsaló ex barátja az "Isten", és mindig is ő lesz. Tudjátok ez a "zongorázzál másnak az idegein" dalokra gondolok, de jöhetnek a "akkor menjél vissza hozzá, ha annyira szenvedni szeretsz". A szakítást is csak húzással, játszmákkal vezette elő, akiben nincs annyi gerinc, hogy időhúzás nélkül megmondja. Helyette ott van neki öt tonna depresszió, és a "legyet is röptében" exbarát.

Engem a barátaim, ismerőseim, rokonaim is egy elég türelmes és együttműködő embernek tartanak, de ez a lány még engem is fel tudott idegelni. Meg is lepődtek, hogy ezt ki és hogyan tudta elérni.

Tehát ebben a témában keresek szakítós dalokat. Ilyen "örök depressziódban az életben sem tudnál szabadúlni a háremet tartó exedtől, de azért arra van eszed, hogy az egódat hízlalod mások hitegetésével".

Körülbelül ilyeneket. Köszönöm nektek előre is.



2019. jan. 18. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyire passzol ide, mert nehéz, de egy számot gyakran hallgatok, amiben talán van benne néhány gondolat erre vonatkozóan.


Toni Braxton - Yesterday.

2019. jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Stitches

So What

New Rules

2019. jan. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!