Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fülhallgatóval mekkora hangerő...

Fülhallgatóval mekkora hangerőn szoktál zenét hallgatni?

Figyelt kérdés

2019. jan. 23. 18:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy mennyi ideig? :)
2019. jan. 23. 18:23
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha fejhallgatóra is áll a kérdés, nem csak fül-re: zenétől, meg környezeti tényezőktől függ. Ütősebb, agresszívabb zenéket általában a maximális hangerő felére, vagy kicsit alá állítok. Csendesebb, finomabb részletekkel rendelkező dalokat már a max háromnegyede felé húzom. Aztán ez mindkét esetben mehet felfelé, ha az utcán vagyok, tömegközlekedek, stb... Villamoson általában maxon szokott lenni a hangerő.
2019. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én mindig maxon nyomom, tudom nem tesz jót, de már megszoktam, viszont ha naponta több órát hallgatok, akkor lejjebb veszem azért
2019. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Laptopon max hangerőn, telefonon kicsit több mint a felén (ez amúgy ugyanolyan hangos). Nagyon változó, hogy meddig, van hogy egész nap hallgatom, van hogy egyáltalán nem.
2019. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Maxon, bár gondolom nem tesz jót. :D És inkább útközben szoktam fülessel hallgatni zenét, itthon kevesebbszer, de azért megesik, hogy itthon is elhallgatok fülesen max hangerőn 1-2 óráig valamit. De azért inkább laptopon, TV-n kapcsolok zenét.
2019. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Jöhetnek még!!!

2019. jan. 23. 20:45
 7/11 anonim ***** válasza:
AKG fülhallgató alapból jó minőségű,a maximumon,De megmondom őszintén hogy én speciel letöltöttem a play áruházról az Aimp zene lejátszót.Ott tudom korigállni a hangokat,még hangosabbra lehet állítani,jobb mint egy sima alap zenelejátszó a telón 😂😎😀😉
2019. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szóval qurva hangosan,sokáig (tudom hogy nagyon nemjó)dehát ez van,jobban elmerül az ember,érzed a ritmust.😂😂😂😂
2019. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én amúgy sose értettem azokat akik Maxon hallgatják. :D Lehet, hogy csak az én telefonom/fülesem rettentő hangos, de már kb. 30%-on teljesen jó, hangos, ha csend van körülöttem, ha meg hangzavar akkor ilyen 50-70%-on hallgatom...és egyébként, ha csend van és felteszem maxra akkor egy méterről is tisztán lehet hallani :D
2019. jan. 24. 18:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Vonaton/Buszon kb 70-80% telón, otthon meg néha maxon gépről de nagyon ritkán használok fülest és 1-2 órát max, ott a Logitech Z333-am :DD
2019. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!