Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Mi annak a dalnak a címe, aminek egy része "Oké Morales. Morales maga mit érez? Semmit. Nem érzek semmit" (Részletek lent)?

A szövegéből egy részlet;

Én csak ültem és ástam a tudatom alá, hogy átjárjon az érzés

Igen ástam mélyen mert belém hasított a kérdés hogy miért

És mindenki az mondta, "Óh én érzem a havat. LÉn érzem a levegőt"

És akkor ?Kár? tanárúr odafordult hozzám

"Oké Morales. Morales maga mit érez?"

"Semmit... Nem érzek semmit"

(Itt hallottam, hátha a részlettel együtt könnyebben felismeritek https://www.youtube.com/watch?v=O9oH1ZH8LHo )

Keress kérdéseket hasonló témában: Morales

jan. 28. 08:21  Privát üzenet  

A válasz
A videó már nincs fent.

A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont okt. 11. 11:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lehet a zene címe? Részletek alul!
Nem tudom a zene címét. Tudnátok segíteni? (részletek a leírásban)
Aki ért a zenéhez, különösképpen zongorához tudna segíteni? Részletek lent!
Hogy hoznak létre, hogy csinálnak meg a bandák egy-egy zenét? (Részletek lent)
Keresem a következő dalt (részletek a leírásban) ; valaki a szövege alapján megmondaná kérem, hogy milyen címmel lelem ezt a remixet?
Melyik az a videoklip amiben jackie chan is benne van, egy rövidhaju néger nö énekel, jackie filmjeiböl is be vannak vágva részletek?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!