Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitárhoz milyen...

Elektromos gitárhoz milyen erősítőt érdemes venni?

Figyelt kérdés

[link]


Ma fog megjönni az első gitárom és hát ugye erősítő nélkül nehéz lesz a dolog 35 max 40 e Ft ig milyen erősítőt éri meg vásárolni ami azért szépen szól és azért odalehet neki "pörkölni" kicsit persze tudom ,hogy ennyi pénzért nem kell sokat várni de kezdetnek nem szeretnék sok pénzt kiadni érte mert lehet teljesen béna leszek az egészhez és akkor még jobb is hogy nem akkora a teljesítmény 😂 előre is köszönöm a segítséget.


2019. jan. 31. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bemész egy nagyobb hangszerboltba, és meghallgatod, melyiken szólnak legjobban az üres húrok.
2019. jan. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
attól függ milyen zenét akarsz játszani :D kis 25w os is elég sztem. próbálj ki párat :D
2019. jan. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy kösd a laptopodra/gépedre.
2019. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen ezen a hangszer boltos dolgon én is gondolkodtam csak a közelben nem tudok úgymond nagyobb boltot ahol elektromos gitarhoz vannak erősítők az egyetlen hangszerbolt amit ismerek csak gitárok vannak elég pöttöm egy bolt. De köszönöm a válaszokat lehet akkor egy közeli nagyvárost megcélzok és keresek egy nagyobb boltot. 🙂
2019. jan. 31. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt nyugodtan megrendelheted, ha nem tetszik, visszaküldheted indoklás nélkül és kiszállításkor fizethetsz utánvéttel.

Ha nem szimpatikus, akkor a gitár menüben találod a kombókat, van egy Yamaha, vagy a Laney-k közül valamelyik biztosan jó.

Ha személyesen próbálod, akkor ne csak a full hangerőt nézd, hanem azt is, hogy mennyire lehet lehalkítani, hogy még rendesen szól, vagy szól egyáltalán és javaslom, hogy szerezz be egy 'fülest' is, ha még nincs, hogy ne másszon falra a környezeted.

Szerintem legalább 20 W teljesítménye legyen, bár ugye a névleges teljesítmény és amit valóban lead, az nem ugyanaz.

[link]

2019. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem párezerért egy régi Regent-et és jobb mint a legtöbb kis kombó.
2020. júl. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!