Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Apple Music vagy Spotify?

Apple Music vagy Spotify?

Figyelt kérdés
2019. febr. 2. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Spotify.
2019. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
+1 a Spotifynak
2019. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Spotify
2019. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindent összevetve a Spotify mellett döntöttem (használtam sokáig az AppleMusic-ot is).


1. több platformon elérhető (bár én alapvetően Apple eszközökkel vagyok körülvéve, azért még előnye, pl. XBox-on használom játék közben)

2. jobb és változatosabb válogatások vannak, és nem csak azokból állít elő playlist-et, amit direkt megjelöltem, könnyebb újdonságokat találni

3. szebb a kezelőfelülete (ez persze rettenetesen szubjektív), és jó, hogy gyakrabban tud frissülni (iOS-en ugye az OS része, csak új iOS verzióval újíthatnak, javíthatnak rajta, ez szerintem nagy hátrány)

4. kevésbé tolja az arcomba a mainstream szuperszemetet :-)

5. waze integráció (bár úgy tudom, már a Music-ot is tudja)


De hogy a másikat is dícsérjem:


1. Jól integrálódik az Apple "ökoszisztémába" - már ha van olyanod

2. Sokkal jobb a keresője, a Spotify szinte semmit nem talál meg ehhez képest, pedig ott van :-)

3. Ha kell, DRM mentesen meg is vehetem, amit meg akarok.

4. Saját forrásból is tölthetek fel zenét, és amíg az előfizetés tart, az ott is marad - kiegészíthető olyan tartalommal, ami nem található meg rajta (pl. 80-as évek underground-ja nagyon hiányos).


Szóval kinek mi, a Spotify korábban jött, megszoktam, és csak visszatértem erre. Alapvetően egyébként a két szolgáltatás nagyjából ugyanaz.

2019. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!