Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tanár nélkül meg lehet, vagy...

Tanár nélkül meg lehet, vagy érdemes internetről netán önerőből elkezdeni dobolni?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta megszeretnék tanulni dobolni, viszont tanárhoz nagyon nem szeretnék járni, szimplán mert nincs kedvem(igen, kicsit érdekes) meg időm se nagyon tanulások mellett. Szerintetek 16 évesen van értelme elkezdenem tanulni dobolni internetről vagy vhogy önerőből?


Zene elméleti alapokat kellene tudnom?



2019. febr. 5. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jo a ritmusérzéked, akkor talán. Probálgass dalokat, gyakorolj különböző ütemeket, ha jól megy gyorsíts rajta stbstb
2019. febr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az a probléma, hogy így a kérdésed alapján nem igazán tűnsz kellően elhatározottnak ahhoz, hogy otthon egyedül megtanulj egy ilyen dolgot... ha tényleg annyira meg akarnál tanulni dobolni, akkor nem az lenne az akadálya, hogy nincs kedved tanárhoz járni. Szóval meg lehet, nagyjából mindent meg lehet tanulni önerőből (kellő akaraterővel persze), de ha már az elején itt tartasz, hogy nem akarsz egy olyan alap áldozatot se hozni az érdekében, hogy időt szánj egy tanárra, pedig lenne lehetőséged, (mellesleg így csak időt spórolnál, hisz amit nagy-nehezen egyedül megtanulsz hónapok alatt, egy tanár pár hét alatt megtanítja) akkor inkább arra tippelnék, hogy csak egy hobbi kell neked, ami valszeg érdekes lesz pár hónapig, esetleg pár évig, aztán ráunsz, vagy feladod mert nem úgy megy a tanulás ahogy elképzelted. Persze nem azt mondom, hogy ne legyen hobbid, hobbi mindenkinek kell, ráadásul a kreatív hobbi, mint például a zenélés tök jó dolog, csak keress inkább egy olyat, ami nem kerül százezrekbe :) bár nyilván abba sincs sok beleszólásom, hogy mire költsd a pénzed/szüleid pénzét, természetesen ti tudjátok, hogy mit enged meg a pénztárcátok, ha megengedheted magadnak/megengedhetitek magatoknak, miért ne, csak én már saját magamon tapasztaltam, hogy ilyen idősen még nem igazán érdemes hobbira vagyonokat költeni...

tudom-tudom, hegyibeszéd, meg blabla, de tapasztalatból írom, ne kövesd el az én hibámat. Menj el tanárhoz legalább pár hónapig, hogy kipróbáld, valóban érdekel-e hosszútávon, vagy csak hobbi kell, és utána dönts, hogy egyáltalán szükséged van-e otthoni dobfelszerelésre, megéri-e százezreked beleölni.

2019. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szomszédok örülni fognak
2019. febr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!