Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektromos gitárt/szett...

Milyen elektromos gitárt/szettet ajánlanátok kezdőknek?

Figyelt kérdés

Tényleg elég kezdő vagyok egy nagyon gyenge akusztikusom van de abban nem igazán találom meg magam.


A keretem max 100-110k lenne, az a kérdés, hogy gitárral+kombóval mi lenne a legjobb párosítás.


Amit játszanék vagy legalábbis próbálnék elég változó a deathcoretól kezdve a trash punking minden jön ízlést tekintve. Formában a les paul tetszik talán a legjobban nem tudom ennek a hangzása megfelelő lenne-e.


Várom a válaszaitokat. 20/F



2019. febr. 7. 15:58
 1/6 anonim válasza:
A helyedben egy használt Epiphone Les Pault vennék. Erősítőkkel nem vagyok képben úgyhogy inkább nem mondok hülyeséget.
2019. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vintage V100
2019. febr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát így nem igazán vagyok előrébb, de azért köszi. :D
2019. febr. 7. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen használhat ajánlanék. Néztem is egy párat. Vannak olcsóbbak meg drágábbak. Több különböző színben, formában. [link]

[link] [link] [link] [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Én ha jobb kezes lennék, és ekkora lenne a keretem, akkor valószínűleg ezek közül válogatnék.

2019. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg erősítőből én mivel ennyire minden félét játszol, egy modellezőset ajánlanék: Fender Mustang, Vox Vt, Roland (mikro)CUbe stb... Használtan ajánlanám ezeket. vagy Marshall, Orange. De az a legjobb, ha kinézed, ha tetszik külsőre, nézel róla teszteket, és ha így is tetszik kipróabálod, és ha még így is úgy gondolod higy ez jó lesz neked akkor megveszed. De ez gitárra is vonatkozik szerintem.
2019. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ottan van, valaki írta hogy Vintage V100. Van paradise is potom picit több mint százért és van egy baromi jó gitárod.
2019. febr. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!