Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A régi motoros rockerek,...

A régi motoros rockerek, metalosoknak miért nincs ízlése?

Figyelt kérdés

16 éves rocker metalos vagyok sok bandát szeretek kedvencem a pierce the veil meg a black veil brides....

És sokan köpködnek rájuk.

Miért?

De most komolyan lejárt ez a spániel haj nézzetek meg mondjuk egy bvb andyt látszik ad magára benne megvan az ami egy black sabbath vagy iron maidenben nincs.Ha már iron maiden,fear the dark miért kéne félni a sötéttől?Hülyeség.A pierce the veil sokkal értelmesebb ott van például a caraphernelia daluk ami sokkal személyesebb és ezért jobb is....úr isten...

Ja meg a bvb legalább szereti a nézőit és nem a pénzért csinálja hiszen andy sok interjúban megemlíti mennyire örül annak hogy szeretik....nekem úgymond ő egy példakép.Meg nézzünk már meg zeneileg mondjuk egy asking Alexandriát és egy Metallicát...

Utóbbiban csak ordibálnak ritmustalan béna az egész....

De az asking alexandria full dalamos kicsit azért vad mert néha van bent hörgés de utána ők is megmutatják a lágyabb oldalukat és rendesen énekel...neki legalább van hangja....

Szóval szerintem aki szidja ezeket vagy a hasonló bandákar ős rockerként az szálljon kicsit magába mert nem kéne szidni a tehetséges zenészeket....



2019. febr. 12. 18:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Hát magamba szálltam, életemben nem hallottam még ezekről, amiket írtál, vettem is a fáradtságot, hogy egy kicsit elvegyüljek... megmondom őszintén: kár volt.


Lehet, hogy pl. Andy-ben külsőleg megvan, ami Ozzy-ban, vagy Dickinson-ban nincs, de ez a zene - már ne haragudj - sz*rt sem ér azokhoz képest. Ez a "spániel haj" korszakában kb. a Europe, vagy Bon Jovi szintje, és akkor nem tettem magasra a lécet.


Még a Theatre Of Tragedy legpop-osabb érájában is többet tudott ennél.


Remélem nem okozok nagy csalódást, ez csak egy vélemény, itt ér annyit, mint bárki másé.

2019. febr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem kéne szidni tehetséges zenészeket, te miért csinálod? :D Egyébként annyira nevetséges vagy, már bocs. Aki igazán szereti a zenét, az elismeri azt is, ami nem épp a kedvence, nem beszélve arról, hogy azok a bandák, akiket istenítesz, azokra néznek fel akiket leszólsz 😂 A Metallica-t meg a mai napig többen hallgatják és szeretik, mint akármelyik új metál bandát. Áh, nem tudom miért pazarlom egyáltalán az időm rád, amikor rendesen leírtad magad a kérdéssel...😂😂
2019. febr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Van benne valami hogy akik motoros találkozón tombolnak hakni zenekarokra azokba nem sok ízlés szorult, de beléd sem :D

Amiket te felsoroltál az máshogy ízléstelen.

2019. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 veterán vas ***** válasza:
100%

Annyira jó, hogy van ez a "16 éves rocker metálos" kiscsávó, aki a fejébe vette, hogy ma este kioktatja az egész világot.

Pont erre van szükségünk, a kedd estére már csak ez hiányzott! :D

2019. febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
A régi motoros rockereknek sok esetben valóban nincs ízlésük, mert általában legragadtak a Scorpionsnál, Saxonnél és hasonló vicczenekaroknál, viszont a BVB és az Asking Alexandria a rockzene szégyenei közé tartoznak.
2019. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
nem veszitek észre hogy ez troll kérdés? tipikus sztereotip "rocker" lányokat utánoz :D direkt legszrabb bandákat leírta meg amiket azok hallgatnak xD
2019. febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
#6 és leesett valakinek hogy full troll a kérdés:DDD
2019. febr. 13. 04:20
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
@Kérdező: Kár mentegetőzni!!
2019. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Jó na😒
2019. febr. 14. 13:06
 10/23 anonim ***** válasza:
93%
Azért én örülök, hogy nem komolyan gondoltad, mert már kiakasztott, hogy hogy lehet valakinek ilyen szar ízlése :D
2019. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!