Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki ez a Nemezalány és Lil G?...

Ki ez a Nemezalány és Lil G? Milyen kiemelkedő dolgot tettek le az asztalra hogy milliós megtekintése van a zenéiknek a YouTube felületén?

Figyelt kérdés

2019. febr. 18. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Két tehetség és józan ész nélküli panel rapper, akik azt hiszik tudnak énekelni, szöveget írni meg rappelni.

Azt hogy miért ilyen nézettek nem tudom.

2019. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. válaszolónak teljes mértékben igaza van. És hogy miért ilyen nézettek? Nos, a magyar, youtube-ot ismerő embereknek két fajtája van:

1, (Érthetetlen módon) tetszik nekik ez a zene és hallgatják - 60.000 ember

2, Kíváncsiak, mennyire sz@r az új daluk - 2.000.000 ember


Én szerencsére a 2-ik csapatot erősítem.

2019. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Kicsoda Nemezalány és Lil G? Egy Google keresés választ adhat a kérdésedre.

Miért van ekkora nézettségük? Mert sok embert érdekel a zenéjük, valószínűleg többen rendszeresebben hallgatják - ez így szokott lenni a nagy nézettségű zenékkel általában.

Az összes ilyen kérdést le lehetne tudni már azelőtt, hogy az ember egyáltalán feltenné őket, de irányított mivoltukból kifolyólag úgy sejtem, hogy a kérdező ilyenkor soha se arra kíváncsi, amit valóban kérdez, hanem önigazoláshoz szükséges egyetértésre és/vagy hasonlóan magasröptű, passzív-agresszív ellenvélemények formájában veszekedés-alapanyagra vágyik.

Két "hurr durr, sz#r, nem értem miért tetszik az embereknek" választ már kaptál, szóval a célt elérted, de komolyan szükség van erre? Ez már a sokadik ugyanilyen kérdés csak erről a két előadóról (meg minimum a milliomodik úgy ámblokk), ha nem látogatnám ezt a weboldalt, sose hallottam volna róluk... Ha ennyire cinikus, lesajnáló véleménnyel vagy a népszerűségükről, sokkal taktikusabb lenne nem terjeszteni az igét, mert a YouTube-os hirdetéspénz akkor is hirdetéspénz, ha mellé jár egy dislike.

Ha meg őszintén csak kíváncsi vagy az emberek véleményére, akkor kérdezd azt, és hagyd ezt a markáns minősítést átlátszóan bújtató ál-"annyira amúgy nem is érdekel" stílust, mert ez így szörnyen öncélúnak tűnik.

2019. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Igénytelen 0 tehetségű mitugrászok, akik ipari sittet gyártanak mert büdös nekik iskolába járni/dolgozni. Ezzel meg is lett válaszolva miért olyan nézettek, manapság minél gagyibb, polgárpukkasztóbb, színvonalatalanabb valami annál többen nézik érthetetlen módon. Ez érvényes kicsiben is, csak Magyarországra (Mr.Busta, Welhello, Halott Pénz, Majka, Kisgróf stb.) és világszinten is (Justin Bieber, Dual Lipa, Araian Grande, Descapcito, Gangnam Style és társai). Az emberek valami érthetetlen okból szeretnek hulladékot hallgatni.

Az igazi nagy rapperek pedig vagy a fejüket fogják ha még élnek (mint. pl Dre, Snoop vagy Eminem), vagy forognak a sírjukban (2Pac, Biggie).

2019. febr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
a tizenéves kis páva cigók és a haverjaik hallgatják max de nekik olyan is az értelmi szintjük. A múltkor láttam a westendbe, hogy pár ilyen vasággyal gyök 50 kilós hereszorító szűk gatyában mászkáló kis vakarcs hátracsapott chicago bulls-os fullcapben üvöltetik ezt a fost. Mondjuk kétlem, hogy tudják egyáltalán mi az az NBA, viszont nagyon bő szókinccsel kb minden 1,5-ik mondatukba benne volt a "g3cí" szó.
2019. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
amúgy vicces, hogy 5-6 nap alatt 1-2 milliós nézettségre tesznek szert. Nyilvánvaló, hogy kb a nézettség 70%-a felvásárolt, a maradék 30 pedig csak kíváncsi és belehallgat, hogy egy magyar videónak hova van ekkora nézettsége ilyen rövid időn belül.
2019. febr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
YouTube pörgetőt használnak! Fizetnek azért, hogy a nézettség többnek látszon! Ennyi. Érdekes, nekem egyik ismerősöm sem ismeri őket, nem is hallgatják. Ugyanez a helyzet az ágy tál 26-nál is. Ők is pörgetőt használnak! A kutya nem hallgatja egyiket sem, annyira gagyik! 😅😅
2019. febr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tehetségtelen józan ész nélküli panel rapperek, akiknek borzasztóan cringe szövegeket írnak, meg fülsértő "zenéket írnak. Manapság minél igénytelenebb, cikibb, kínosabb, polgárpukkasztóbb valami, annál többen nézik. Ez érvényes Magyarországra is (Halott Pénz, Szabyest, Kisgróf, Mr. Busta, T. Danny, Hiro, Pixa, Dorina, TheShowK) és világszinten is (Justin Bieber, 6ix9ine, Nicki Minaj, Billie Eilish, Gangnam Style, Lil Pump, stb.) Az embereknek erre van igény, a hulladékra, a semmire.


Az igazi előadók pedig vagy fogják a fejüket, ha még élnek (Mike Shinoda, Joe Hahn, Jonathan Davis, Corey Taylor, George "Corpsegrinder" Fisher, Johan Hegg, Eminem, Avril Lavigne, Chad Kroeger, Deryck Whibley, Chrissy Costanza), vagy forognak a sírjukban (Chester Bennington, Chuck Schuldiner, Lars-Göran Petrov, Mitch Lucker, Michael Jackson)

2023. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!