Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Ki ez a Nemezalány és Lil G? Milyen kiemelkedő dolgot tettek le az asztalra hogy milliós megtekintése van a zenéiknek a YouTube felületén?

Keress kérdéseket hasonló témákban: trash, zenész, énekes, felkapottság

febr. 18. 13:44  Privát üzenet  

A válaszok
banditos nevű felhasználó válasza:

Két tehetség és józan ész nélküli panel rapper, akik azt hiszik tudnak énekelni, szöveget írni meg rappelni.

Azt hogy miért ilyen nézettek nem tudom.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont febr. 18. 14:26 Privát üzenet

Az 1. válaszolónak teljes mértékben igaza van. És hogy miért ilyen nézettek? Nos, a magyar, youtube-ot ismerő embereknek két fajtája van:

1, (Érthetetlen módon) tetszik nekik ez a zene és hallgatják - 60.000 ember

2, Kíváncsiak, mennyire sz@r az új daluk - 2.000.000 ember

Én szerencsére a 2-ik csapatot erősítem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont febr. 18. 18:21 Privát üzenet

Kicsoda Nemezalány és Lil G? Egy Google keresés választ adhat a kérdésedre.

Miért van ekkora nézettségük? Mert sok embert érdekel a zenéjük, valószínűleg többen rendszeresebben hallgatják - ez így szokott lenni a nagy nézettségű zenékkel általában.

Az összes ilyen kérdést le lehetne tudni már azelőtt, hogy az ember egyáltalán feltenné őket, de irányított mivoltukból kifolyólag úgy sejtem, hogy a kérdező ilyenkor soha se arra kíváncsi, amit valóban kérdez, hanem önigazoláshoz szükséges egyetértésre és/vagy hasonlóan magasröptű, passzív-agresszív ellenvélemények formájában veszekedés-alapanyagra vágyik.

Két "hurr durr, sz#r, nem értem miért tetszik az embereknek" választ már kaptál, szóval a célt elérted, de komolyan szükség van erre? Ez már a sokadik ugyanilyen kérdés csak erről a két előadóról (meg minimum a milliomodik úgy ámblokk), ha nem látogatnám ezt a weboldalt, sose hallottam volna róluk... Ha ennyire cinikus, lesajnáló véleménnyel vagy a népszerűségükről, sokkal taktikusabb lenne nem terjeszteni az igét, mert a YouTube-os hirdetéspénz akkor is hirdetéspénz, ha mellé jár egy dislike.

Ha meg őszintén csak kíváncsi vagy az emberek véleményére, akkor kérdezd azt, és hagyd ezt a markáns minősítést átlátszóan bújtató ál-"annyira amúgy nem is érdekel" stílust, mert ez így szörnyen öncélúnak tűnik.

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont febr. 18. 21:16 Privát üzenet

Igénytelen 0 tehetségű mitugrászok, akik ipari sittet gyártanak mert büdös nekik iskolába járni/dolgozni. Ezzel meg is lett válaszolva miért olyan nézettek, manapság minél gagyibb, polgárpukkasztóbb, színvonalatalanabb valami annál többen nézik érthetetlen módon. Ez érvényes kicsiben is, csak Magyarországra (Mr.Busta, Welhello, Halott Pénz, Majka, Kisgróf stb.) és világszinten is (Justin Bieber, Dual Lipa, Araian Grande, Descapcito, Gangnam Style és társai). Az emberek valami érthetetlen okból szeretnek hulladékot hallgatni.

Az igazi nagy rapperek pedig vagy a fejüket fogják ha még élnek (mint. pl Dre, Snoop vagy Eminem), vagy forognak a sírjukban (2Pac, Biggie).

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont febr. 19. 00:28 Privát üzenet
a tizenéves kis páva cigók és a haverjaik hallgatják max de nekik olyan is az értelmi szintjük. A múltkor láttam a westendbe, hogy pár ilyen vasággyal gyök 50 kilós hereszorító szűk gatyában mászkáló kis vakarcs hátracsapott chicago bulls-os fullcapben üvöltetik ezt a fost. Mondjuk kétlem, hogy tudják egyáltalán mi az az NBA, viszont nagyon bő szókinccsel kb minden 1,5-ik mondatukba benne volt a "g3cí" szó.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont febr. 19. 12:11 Privát üzenet
amúgy vicces, hogy 5-6 nap alatt 1-2 milliós nézettségre tesznek szert. Nyilvánvaló, hogy kb a nézettség 70%-a felvásárolt, a maradék 30 pedig csak kíváncsi és belehallgat, hogy egy magyar videónak hova van ekkora nézettsége ilyen rövid időn belül.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont febr. 19. 23:27 Privát üzenet
YouTube pörgetőt használnak! Fizetnek azért, hogy a nézettség többnek látszon! Ennyi. Érdekes, nekem egyik ismerősöm sem ismeri őket, nem is hallgatják. Ugyanez a helyzet az ágy tál 26-nál is. Ők is pörgetőt használnak! A kutya nem hallgatja egyiket sem, annyira gagyik! 😅😅

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 25%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont febr. 24. 11:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
YouTube, Válasz megtekintése, de semmi?
YouTube-on ha termékmegjelenítést tartalmaz egy videós, és 2ezer megtekintése van, mennyit zsebelhet?
Tegnap felraktam youtube-ra egy vidit, a megtekintése nemrég 160 körül volt, most meg "csak" 74. Hogyhogy? Miért van ez?
Miért áll 5 napja youtube-on a videóm megtekintése 301+nál?
Igaz hogy ha YouTube-on meg lesz a 10. 000 megtekintése az egyik videodnak akkor pénzt kapsz?
Mi a véleményed arról, hogy a gangnam stylenak már egy milliárd megtekintése van a YouTube-n?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!